6 سوالی که درباره لباس ورزشی میپرسند

کدام شلوار ورزشی برای باشگاه مناسب است؟ لباس ورزشی مردانه دنیای گستردهای دارد؛ از انواع تیشرت ورزشی و لباس مخصوص باشگاه بدنسازی مردانه تا انواع گرمکن، شلوار ورزشی و کفش. با رعایت نکاتی که در ادامه میآید شما هم میتوانید به این دنیای بینظیر وارد شوید و مثل یک حرفهای لباس ورزشی خودتان را انتخاب کنید. این تکنولوژیها میخواهند ورزش کردن را برای شما سادهتر کنند، سلامتتان را افزایش دهند و از بدنتان در برابر آسیبهای احتمالی محافظت کنند. همانطور که می دانید ورزش کردن باعث افزایش تعریق در فرد می شود؛ پس بهتر است لباسی را برای تمرین کردن استفاده کنیم که از آسیب های پوستی در اثر تعریق جلوگیری کند و همچنین بتواند رطوبت را از بدن دور کند.

6.لباس ورزشی را چطور نگهداری کنیم؟ شلوار ورزشی ساده بپوشید یا شلوار گرمکن را برای باشگاه انتخاب کنید؟ به نظر شما شلوارک بهتر است یا شلوار بلند؟ همواره بهتر است در انتخاب خود به نکاتی که ورزشکاران حرفهای به شما پیشنهاد میدهند، توجه داشته باشید. بنابراین بعد از پنج دقیقه ورزش احساس نمیکنید لباستان به تن شما چسبیده است و از گرما در حال خفه شدن هستید. با این حال باز هم میتوان آثار تهران قدیم را در آن دید. تکنولوژیهای ورزشی با سرعت نور در حال پیشرفت هستند. به همین دلیل و با توجه به اینکه ورزش بر روی سیستم ایمنی بدن، تقویت استخوانها و گردش بهتر خون و دفع سموم از بدن موثر است، بهتر است روزانه ورزش کنید و در این حرکات ورزشی از لباس و کفش ورزشی مردانه با قیمت مناسب و باکیفیت استفاده کنید.

حتما باید از پارچه سبک تهیه شده باشد. الیافی مانند پلی استر، پلی پروپیلن، گرافیت و پارچه های ترکیبی انعطاف بالایی د ارند و هنگام حرکات کششی پاره نمی شوند و بر اثر شست وشو آسیب نمی بینند و شکل خود را حفظ می کنند . وجود دارد و تولیدات این مجموعه، با بالاترین استانداردهای کیفیت و پارچه هایی که در طول فعالیت ورزشی بیشترین راحتی را تضمین می کنند، برای جلب رضایت مشتریان عزیز طراحی و تولید می گردند. البته، تا یادمان نرفته اضافه کنیم که هالیدی پوشاک اسپرت بچهگانه و کتانی هم دارد. اما سوال این است که از بین اینها کدامها را باید برای رفتن به باشگاه و انجام ورزش حرفهای انتخاب کنیم و به کدام یک بیشتر نیاز خواهیم داشت؟ جواب این سوال به ورزشی بستگی دارد که انجام میدهید. درصد بکار رفته پلی استر در لباس ها با هم فرق دارد. البته شرایط آب و هوایی و محیطی که در آن ورزش می کنید نیز در انتخاب نوع لباس ورزشی تان نقش مهمی دارد.

حواستان به نوع لباسهایی که برای پوشیدن در باشگاه انتخاب میکنید، باشد. این نوع پارچهها به دلیل انعطاف بسیار بالایی که دارند، برای حرکات کششی بسیار مناسباند و براثر شستوشو شکل خود را از دست نمیدهند. استفاده از شویندههای بسیار قوی برای شستوشوی لباسهای حساس و منعطف ورزشی، سبب آسیب دیدن پارچهی لباس میشود. پس هر لباسی را به عنوان لباس ورزشی مردانه انتخاب نکنید. شاید الان نگاهی به کمدتان بیندازید، یکی از آن تیشرتهای آزاد و راحت خودتان را بردارید و فکر کنید خب همین میتواند کار یک لباس مناسب باشگاه مردانه را انجام دهد؛ اما نه! استفاده از الیاف مصنوعی در لباس ورزشی مردانه با تکنولوژیهایی همراه است که قابلیت تنفس و خشک و خنک نگه داشتن بدن را به آنها میدهد.