6 سوالی که درباره لباس ورزشی میپرسند

در زمان رفتن به باشگاه ورزشی یک حولهی نرم و تمیز برای پاک کردن عرق بدن به همراه داشته باشید. برای قسمت بالا تنه راحتترین نوع لباس تاپ پلیاستر کامل یا نیم تنه است، البته دقیق نمیتوانیم از لباس مناسب یوگا برای شما سخن بگوییم زیرا راحتی لباس در هر فرد یک معیار اختصاصی است. هر ورزشی نیاز به پوشاک ورزشی اختصاصی خودش دارد؛ بطور مثال، لازم است تا بدنسازان از شلواری استفاده کنند که کوتاه و آزاد است و حتی بهتر است از شلوارک استفاده کنند تا قسمت زانوی شان آزاد باشد و تنگی لباس جلوی دست و پایشان را نگیرد؛ یا کسانیکه بوکس کار می کنند باید کفش هایی با ساق بلند بپوشند زیرا در این ورزش حرکات سریع باعث پیچ خوردن مچ می شود و کفش ساق بلند از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند. جوراب ورزشی: جوراب های ورزشی باید ساق بلند بوده تا بتواند مچ پای تان را بپوشاند.

همچنین ما دارای مجوز هایی از وزارت صنعت و رسانه های دیجیتال جهت اعتماد بیشتر شما هستیم. همچنین علاوه بر این مسئله، لباسی که بوی نامطبوع دهد، موجب آزار خود و اطرافیان در هنگام ورزش کردن میشود؛ بنابراین پس از هر بار فعالیت ورزشی، شستوشوی لباسها را از یاد نبرید. این لباسها مانند کرم ضد آفتاب بر اساس SPF درجهبندی شدهاند. فروشگاه اینترنتی کیت اسپورت همیشه سعی بر ارائه محصولات با کیفیت برای شما مشتریان عزیز را داشته است . فروشگاه اینترنتی مکسی، صرفه جویی زیادی در خرید کفش ورزشی مردانه، کفش و پوشاک ورزشی زنانه و کفش و پوشاک ورزشی بچگانه داشته باشید و ورزش و پیاده روی راحت و مطمئنی را با قیمتی باور نکردنی تجربه کنید.فرصت را ازدست ندهید و با تخفیف های ویژه آخرین مدل کفش و پوشاک ورزشی خود را همین امروز از فروشگاه اینترنتی مکسی خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی کیت اسپورت با هدف گسترش فرهنگ هواداری رشته های ورزشی و بالاتر بردن کیفیت هواداری در ایران راه اندازی شد . تنوع محصولات در دیجی استایل به حدی است که شما به راحتی میتوانید مارکها و کیفیتهای مختلف لباسها را با یکدیگر مقایسه کرده و آنها را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت خریداری کنید. استفاده بیشازحد مناسب مواد شوینده، سبب میشود این مواد در الیاف لباس تجمع کرده و محیطی مناسب برای تولید باکتریها و قارچهای ایجاد کنند. سلام. اماده همکاری جهت ایجاد نمایندگی دراستان سمنان هستیم. پیشنهاد می کنیم این بخش از دنیای مد نمناک را مطالعه نمایید تا اطلاعات خوبی درباره لباس ورزشی به دست آورید . پیشنهاد ما این است که اگر فقط برای ورزشی می خواهید از طرح دار استفاده کنید. لباسهای نخی با توجه به جنس منحصر به فردی که دارند، تمامی عرق موجود در بدن را به خود جذب میکنند که این موضوع میتواند علاوهبر بدن درد و سرماخوردگی، به دلیل بستن منافذ پوستی از جذب اکسیژن جلوگیری کند.

چرا که به دلیل تعریق در هنگام ورزش، پوست بدن اجازه تنفس نخواهد داشت؛ بنابراین باید جنس لباس به گونهای باشد که با جذب این عرق به پوست اجازه تنفس بدهد و البته جنسی داشته باشد که بدن را خنک نگاه دارد. ابتدا آزاد بودن لباس برای اینکه هنگام ورزش به بدن شما نچسبد. هنگام شستشو، این لباسها را پشت و رو درون ماشین لباسشویی قرار دهید تا این کار سبب شود باکتریها کاملاً از بین بروند و لباس تمیز شود. در این تحقیق، فعالیت ورزشی ۲۶ ورزشکار ـ ۱۳ مرد و ۱۳ زن ـ که تیشرتهایی از الیاف کتان و مصنوعاتی نظیر پلیاستر به تن داشتند، بررسی شد.پس از ورزش، لباسها را در کیسههای نایلونی انداختند و در محیط تاریک مشابه کمدهای لباس در باشگاه ورزشی قرار دادند. قبل از شستن لباس ورزشی، سعی کنید آنها را در محیطی آزاد به مدت حداقل یک ساعت قرار داده تا در ابتدا بوی بد آنها کم شود و سپس اقدام به شستشوی لباس نمایید.