48 پیشنهاد خرید کفش سایز بزرگ مردانه ارزان + [پرفروش] – شیکس مد

از شلوارهای بوی فرند و بلیزرهای گشاد گرفته تا ژاکت های دوست داشتنی و پلیورهای راحت، داشتن یک استایل خوب و طبق این ترند ممکن است سخت باشد. برندهای بزرگی مثل گوچی، بالنسیاگا، کلوئه و موسکینو در نمایش مد و مجموعه های خود این لباس ها را در قالب تیشرتهای بزرگ سفید، تونیک، دامن، شلوار، ژاکت و پیراهن به نمایش گذاشتند. با توجه به تعدد بالای کارخانه های چرم اکثر تولیدات کارخانجات کفش تبریز مربوط به کفش های چرمی می باشد که در این بین تولید کفش چرم مردانه بیشتر انجام می شود. پیدا کردن کفش های زنانه سایز بزرگ کار آسانی نیست زیرا تولید این کفش ها در شرکت های تولیدی محدود می باشد. همچنین آن دوران زمانی بود که خانم ها حق رای پیدا کردند، و تغییر جایگاه اجتماعی به دنبال خود علاقه به تغییر سبک لباس پوشیدن را هم به دنبال آورد.

انعطاف پذیری که لباس های اورسایز در پوشش دارند نظر طراحان مد را در سراسر جهان جلب کرده است، ترند پرسودی که آن ها را به بررسی هرچه بیشتر ترغیب می کند. اندازه گیری در یک مارک تجاری معمولا ثابت است، بنابراین اگر اندازه خود را در یک کفش بدانید احتمال اینکه در سبک دیگری نیز همینطور باشید وجود دارد. بهتر است در شروع با احتیاط باشید. برای مثال در بین مدل های کفش مردانه سی سی، مدل های مختلفی بر اساس قالب اسپانیایی این مجموعه تولید می شود که یکی از خصوصیت های این قالب اندازه پهنای پنجه و ارتفاع قوس استاندارد این قالب است در صورتی که کفشی مانند مدل پولو، دارای قالب نسبتا پهن تری بوده برای افرادی با پنجه پهن تر ، مناسب تر است. تولید اندک این کفش ها سبب می شود که افراد درشت هیکل انتخاب محدودی داشته باشند. سفارش کفش کارمندی مردانه به دو صورت سری و سایزبندی انجام می شود.

چیزی که در تیپ او به چشم میخورد، کفشی بود که برای پاهایش بزرگتر به نظر میآمد. در همین زمان بود که کوکو شانل افسانه ای این استایل زیبا یعنی اورسایز را طراحی کرد. Oversized Style که خیلی اوقات با پلاس سایز (Plus Size) اشتباه گرفته میشود یعنی لباسی بزرگتر از سایز واقعی خود بپوشیم؛و فلسفه آن احساس راحتی کردن در لباس است. می توان با اضافه کردن کمربند یا جمع کردن و تو دادن لباس به آن اندکی شکل داد. افراد با پاهای بزرگ ممکن است محدوده انتخابی کمتری برای انتخاب کفش ورزشی بزرگ پا که مناسب و راحت باشد داشته باشند.

برای مدت طولانی دنیای مد در اختیار لباس های تنگ و چسبان بود. در دوران بحرانی جنگ جهانی دوم که شرایط اقتصادی بسیار نامناسب بود و افراد زیادی در جنگ کشته میشدند، زنان بسیار بیشتر از پیش وارد جامعه و محیط کار شدند تا بتوانند نبود مردان را جبران کنند و نان آور باشند. استایل پلاس سایز مخصوص افراد سایز بزرگ است و ویژه این افراد طراحی و تهیه میشود. زنان پلاس سایز نباید چیزی انتخاب کنند که آن ها را خیلی پهن نشان دهد، استفاده از یک کمربند باریک در این مواقع بهترین راه حل است. همانطور که در هر ترندی مهم است نباید وسوسه شوید که از سر تا پا لباس اورسایز بپوشید. وقتی صحبت از یک استایل فوق العاده و بی نقص می شود، سایز همیشه مهم است.