34 مدل جدید کیف زنانه و دخترانه2022 – زیبامون

در حالی که یکی از ترندهای کیف دستی زنانه ۲۰۱۹ مدل کیف دستبتدی است؛ به این تریتب که این مدل کیفها روی مچ دست بسته میشوند، بارز است که این کیفها وسایل زیادی را نمیتوانند در خود جای دهند و فقط برای وسایل خیلی ریز و ضروری مانند کلید و یا پول جا دارند. یکی دیگر از نمونههای مدل کیف دستی زنانه ۲۰۱۹ کیف قلاب دوزی است. کیفهای کمربندی از زمانهای قدیم رایج بوده و هست و جزو ترندهای مدل کیف دستی زنانه ۲۰۱۹ نیز میباشد. چرم یکی از پارچه های فوق العاده با کیفیتی هست که معمولا در تهیه کیف و کفش استفاده میشه و علاوه بر کیفیت بالایی که داره، طول عمر بسیار بالایی نیز خواهد داشت.

به همین دلیل بهتر است هرچه سختگیری در انتخاب ظاهر کیف دارید در خصوص انتخاب کیف مجلسی به کار ببرید و هنگام انتخاب کیف اداری فقط به این فکر کنید که کدامیک از مدلهای موجود علاوه بر آن که مفید و جادار و کاربردی است، مرغوب نیز هست و عمر طولانیتری دارد. در اینبخش بـه معرفی انواع کیف زنانه و کاربردهای آن ها میپردازیم. در ست کردن کیف جعبهای با انواع لباسها دقت نمایید زیرا از آن جا که کیف جعبهای بسیار خاص است پس تیپ آن باید خاص باشد، پس به ترکیب رنگ و مدل دقت نمایید. این کیفها برای زمانهایی که دوست ندارید وسایل اضافی در دست داشته باشید، مناسب است. کیف توپ شکل هم جزو برترین ترندهای کیف دستی زنانه ۲۰۱۹ است که برای مجالس شبانه و مراسمهای عروسی مناسب میباشد.

کیف نوئه هم چنین یک بند بلند برای استفاده با استایل روزمره دارد. کیفهایی که دارای بند بلند هستند و دهانه آنها از طریق دکمه یا سگک بسته میشود به کیف پستچی معروفاند. یکی از ترندهای کیف دستی فصل بهار ۲۰۱۹ کیفهایی با طرح خالدار است و وقتی این کیفها بردارید؛ جلب توجه میکنند. کیفهای حصیری و یا کیفهایی که ساختهی دست هستند، برای خانمها ارزش بیشتری دارند. کیفهای سطلی نیز نوعی از کیفها هستند که جزو ترندهای کیف دستی زنانه ۲۰۱۹ میباشند؛. ولی میدانم که در تابستان سال ۲۰۱۹ این مدل کیفها را بسیار مشاهده خواهید کرد. شاید به نظر برسد که این کیفها فقط برای خرید خواربار مناسب هستند، در حالی که این گونه نیست.

اشکال قدیمی کیفها، هیچ وقت از حوزه مد و زیبایی خارج نمیشوند، ولی طراحان همیشه سعی دارند که از سنت جدا شده و کیفهای بسیار خاص با طرحهای جدید و شکلهای هندسی متفاوت ایجاد کنند. این کیفها در اندازههای مختلف و همچنین طرح و شکلهای متفاوت دوخته میشوند، اگر شما نیز کمی مهارت در این مورد دارید میتوانید این کار را تبدیل به حرفه و شغل برای خودتان نمایید. برخی از طراحان لباس علاقه دارند که طرحهای خاصی از کیف را طراحی کنند، برخی از افراد هم عاشق متفاوت بودن هستند، پس اگر شما نیز دوست دارید متفاوت به نظر برسید این کیفها را انتخاب کنید. 6. توجه کنید که یک کیف مناسب زمانی ایده آل خواهد بود که بر طبق نیاز شما انتخاب شود. معمولا خانمهایی از این نوع کیف استفاده میکنند که قصد دارند با انتخاب آن، یک ظاهر شکیل و منحصر به فرد داشته باشند.