کتونی مردانه از کجا بخرم ؟

کفش های ورزشی سایز بزرگ از طرف بعضی از برندهای معتبر در تعداد کم و با سفارش از قبل تعیین شده برای افراد در خط تولید قرار می گیرند که خوشبختانه سعی شده تا با پیشرفت تکنولوژی روز برای افراد بزرگ پا تنوع انتخابی بیشتری در نظر گرفته شود زیرا کفش اسپرت در سایزهای بزرگ و برندهای اصل در هر مکانی برای فرد قابل پوشیدن بوده و راحتی آن نیاز افراد بزرگ پا را برطرف می کند. کتونی های ورزشی خود را از روز مره جدا کنید و سعی کنید برای هر فعالیتی کتونی مخصوص داشته باشید. بنابراین حراج های آخر فصل را فراموش نکنید. از آن جایی که پاهای شما در طول روز به مقدار اندکی بزرگ تر می شود بنابراین بهترین زمان برای خرید کفش بعد از ظهر یا اوایل عصر است.

با خرید اینترنتی زمان خود را در ترافیک شهر برای خرید از مغاز ها هدر نمی دهید و مهم تر از آن خسته نمی شوید. برخی افراد تصور می کنند که سایز های کوچک تر به مرور جا باز می کنند در حالی که این تصور کاملا اشتباه است. قطعن قیمت کتونی های اورجینال از برند های ایرانی بیشتر است. ۳- حتما بودجه خود را تعیین کنید تا بدانید برای خرید کتونی مناسب خود به کجا مراجعه کنید. اما شاید گشت و گذار و جستجو در بین چندین مدل کفش، تا رسیدن به کفشی که هم مورد پسند شما باشد هم سایز شما را داشته باشد کار را برایتان سخت کند. شاید شما هم دوست داشته باشید در کمترین زمان ممکن کتونی مناسب خود را خریداری کنید اما ندانید به کجا مراجعه کنید. یک کتونی خوب و ایده آل علاوه بر اصلاح مشکلات پا در نحوه راه رفتن به پشتیبانی و انعطاف پذیری مناسبی نیاز دارد و باعث جذب فشار وارده از زمین می شود.

یک کتونی خوب باید به اندازه انگشت شست از سایز دقیق پای شما بزرگتر باشد. یک نمونه از این کفش ها کفش سایز بزرگ است که در کارخانه های تولیدی دارای خط تولید مجزایی هستند. یکی از مهمترین مرکز های فروش کفش سایز بزرگ مردانه در اصفهان خیابان انقلاب می باشد که توانسته با نوع عرضه منحصر به فرد خود مشکل بسیاری از افراد را حل نماید. تولید اندک این کفش ها سبب می شود که افراد درشت هیکل انتخاب محدودی داشته باشند. اما در سال ۲۰۰۹ تیمی از اپیدمیولوژیست های سوئدی، تحقیقات گسترده ای در مورد، رابطه اندازه کفش و طول عمر افراد انجام دادند که در نتیجه افراد با پاهای بزرگتر دارای بهترین شانس زندگی بودند. خرید کتونی از مکان مناسب نه تنها باعث می شود که با اطمینان بیشتر محصول مورد نظر خود را خریداری کنید، بلکه خیال شما را از هزینه ای که برای آن پرداخت کرده اید راحت می کند.

خوشبختانه هومتو یکسری مدل هایی تولید کرده که در آن سایز های 46، 47 و حتی 48 وجود دارد. در این مرکز انواع کفش های مردانه و زنانه را در تنوع مدل بالا با جنس و رنج قیمتی مورد نظر می توانید پیدا کنید. جنس داخلی و آستر کتونی باید نرم باشد تا پاها احساس راحتی داشته باشند. همیشه یکی از پاها از دیگری بزرگ تر است بنابر این سعی کنید متناسب با پای بزرگ تر کتونی را انتخاب کنید. در هنگام خرید حضوری کتونی حتما جوراب بپوشید تا سایز مناسب کتونی را انتخاب کنید. و متناسب با فرم پای خود کتونی مناسب را انتخاب کنید. علاوه بر بررسی میزان کیفیت و دوام کتونی، توجه کنید که از لحاظ رنگ و طراحی مدلی را انتخاب کنید که مناسب علاقه مندی هایتان باشد. ولی در پایان تحقیقات ذکر شد که بدون شک مردم می توانند عمری طولانی تر از اندازه کفش خود داشته باشند به شرط اینکه سبک زندگی صحیح را برای پاهایشان انتخاب کنند.