ویژگی های لباس ورزشی مناسب

از ویژگی های مثبت آن این است که نسبت به لباس های معمولی دیرتر عرق می کنند و تا حدودی خنک تر هستند ولی ضعف هایی هم دارند از جمله اینکه سریع خیس می شوند و بهتر است در ورزش های آبی از آن ها استفاده نشود و همچنین موقع عرق کردن مقداری سنگین می شوند و وزن این تیشرت های نخی نسبت به تیشرت های پلی استر بیشتر است. کفش خود را به موقع عوض کنید؛ هر قدر هم که برای خرید کفش ورزشی پول صرف کرده باشید، قرار نیست تا ابد برایتان کار کند. اگر این زمان به بیشتر از چند ساعت رسید، میتوانید لباسها را داخل رختکن حمام آویزان کنید. کیف ورزشی یا کوله پشتی ورزشی هم باید به اندازهی کافی سبک باشد و هم جیبهای متعددی برای قرار دادن لباسها و لوازم ورزشی شما داشته باشد.

لباس ورزشی مناسب باید در عین حال که راحت است، مانع از تعریق بدنتان شود و همچنین اندامتان را زیباتر جلوه دهد. جوراب ورزشی باید به اندازهی کافی جذب پا و در عین حال راحت و بادوام باشد. این مدل کفش ورزشی به اندازهی کافی سبک و انعطافپذیر است، طراحی آن به گونهای است که از قوزک و کف پا به خوبی محافظت میکند، در کفی آن از کوشن و در زیرهی آن از گریپ استفاده میشود. پارچه هایی که بیش از حد سنگین باشند و از جنس پلی استر یا پنبه نباشند، در اثر عرق زیاد چسبناک شده و به پوست شما آسیب می رسانند و به زیر بغل شما چسبیده و منجر به ایجاد بوی بیشتر و خارش شدید در این نواحی می شود. طرح و رنگ ست لباس های اسپرت مورد پسند بیشتر خانم ها و دختر خانم های ورزشکار است که می توانند در مکان های زیادی بخصوص پارک ها، منزل، کوه نوردی و پیاده روی استفاده کنند.

الیاف های مصنوعی مثل نایلون، با اینکه سبک و راحت اند اما قدرت جذب رطوبت را ندارند و باعث مشکلات پوستی می شوند. شلوارهای Sweat معمولا فرم آزادتری دارند و از پارچهی لطیفتری دوخته میشوند، در حالی که شلوارهای Track پارچهی الیاف مصنوعی دارند، فیت آنها جذب است و بیشتر برای ورزشهایی مانند دویدن مورد استفاده قرار میگیرند. اگر حرفهای ورزش کنید این تعداد بیشتر هم میشود. امکان دارد متجعب بشوید اگر بفهمید برای خیلی از مردم خرید لباس ورزشی مردانه شرافیت بهترین انگیزه برای استارت ورزش کردن است. شاید تعجب کنید اگر بدانید برای بسیاری از مردم خرید لباس ورزشی بهترین انگیزه برای شروع ورزش کردن بودهاست. بهترین جراح بینی طبیعی و هر آنچه باید بدانید!

اگر دقت داشته باشید، در مدل لباس های ورزشی رنگ مشکی بسیار موجود می باشد که خوب است بدانید ضمن اینکه افراد چاق را نسبتا لاغر نشان می دهد، این رنگ می تواند خسته کننده باشد. اگر مدتی است که ورزش میکنید، اما زود خسته میشوید و از فعالیت بدنی لذت نمیبرید، ممکن است لباس نامناسبی برای خود انتخاب کردهباشید. با این حال اگر سفارش انبوهی ندارید، این روش بسیار گران قیمت است. فراموش نکنید با توجه به این که پا در حین تمرین کمی ورم میکند، یک کفش ورزشی تنگ میتواند بسیار آزاردهنده باشد. یک کفش خوب اگر برای استفاده از تردمیل یا رانینگ قرار است استفاده شود باید کفی مخصوص و نرمی داشته باشد. اگر شما خانم های عزیز در کلاس های ورزشی شرکت دارید، قطعا در سالن های ورزشی و باشگاه افراد زیادی را می بینید که با لباس های اسپرت ورزشی بسیار خوش فرم و خوش اندام هستند و اگر شما هم به دنبال تنوع هستید تا استایلی زیبا و شیک داشته باشید می توانید با توجه به فرم اندام و سایز خود چند مدل را خریداری کنید.