ورزشاپ : خرید لباس ورزشی با کمترین قیمت و بهترین کیفیت

به عنوان مثال، اگر متوجه شدید که پس از انجام ورزش، در ناحیه زیر بغل جوش و یا زخم ایجاد میشود ، در این صورت ممکن است جنس پارچه از ترکیباتی باشد که کیفیت چندان مناسبی ندارند و در مقابله با عرق بدن باعث آسیب میشوند. برای لباس های ورزش های تیمی مثل فوتبال یا ورزش های تیمی پرتحرک دیگر پلی استر گزینه مناسب تری است و برای فعالیت های عادی و روزمره و ورزش های کم تحرک تر ، تیشرت های نخی گزینه مناسبی می تواند باشد. اگر هم کمی قد بلند و لاغر هستید سعی کنید لباس های راه راه خصوصا لباس های راه راه های عمودی را برای خود انتخاب نکنید؛ چون باعث می شود که خیلی بلند تر به نظر برسید و این اتفاق خیلی جالب به نظر نمی رسد. نیم تنه های اسپرت برای نشان دادن عضلات شکمی و تاپ های ورزشی برای آزادی حرکت شانه ها بسیار مناسب ترند.

این ویژگی لباس ورزشی نیز بسیار مهم است. اگر می خواهید ورزش کردن را شروع کنید بدانید که مهم ترین و اولین قدم انتخاب لباس ورزشی مناسب است. از ویژگی های مثبت آن این است که نسبت به لباس های معمولی دیرتر عرق می کنند و تا حدودی خنک تر هستند ولی ضعف هایی هم دارند از جمله اینکه سریع خیس می شوند و بهتر است در ورزش های آبی از آن ها استفاده نشود و همچنین موقع عرق کردن مقداری سنگین می شوند و وزن این تیشرت های نخی نسبت به تیشرت های پلی استر بیشتر است. در برخی از موارد شاهد استفاده از شلوارکهای لی مردانه هستیم که استفاده از آنها میتواند علاوهبر عرق سوز شدن، در حین انجام حرکات سنگین هم آزار دهنده باشد. به طورکلی یک لباس ورزشی مناسب باید حین تمرین خشک بماند، راحت باشد، اندازه مناسب داشته باشد و کاملا اندازه بدن شما باشد.

این نوع پارچه رطوبت را به خود جذب می کند و حین فعالیت بدنی شدید، بخش زیادی از عرق بدن را به خود جذب می کند. آیا می دانید که استایل، میزان اندامی بودن و تکنولوژی بکارگرفته شده در تولید لباس ورزشی با توجه به نوع ورزشی که انجام می دهید، متفاوت است؟ رینوپلاستی چیست و چگونه انجام میشود؟ کویتیشن چیست و چگونه انجام میشود؟ لیفت ابرو چگونه انجام میشود؟ هزینه لیفت ابرو چقدر است؟ قیمت فریزبی و بومرنگ نهایتا پنج هزار تومان است.اما با این هزینه اندک میتوانید مدتها سرگرم باشید. شما هم می توانید از این قیمت استثنایی و ویژه استفاده کنید. در مورد قیمت آن ها هم در بخش بالا تر توضیح داده ایم.

سایز لباس مورد دیگری است که باید به آن دقت شود. این امر به ویژه در لباس زنان و ظهور اوقات فراغت ورزشی صادق است. برای مثال در همان پاساژ کاوه،مغازهای ویژه فروش همین تجهیزات وجود دارد.قیمت این کلاهها از 38 هزار تومان شروع شده و به 100 هزار تومان میرسد. هم رنگ بودن: اگر شلوار خریدید دوباره از همان جنس و رنگ باید دنبال سویشرت دخترانه باشید که کار مشکلی می باشد. رنگ لباس و کفش ورزشی شما بسیار در روحیه و انگیزه شما تاثیر گذار است؛ بنابراین از رنگ های شاد و روشن استفاده کنید. ورزشاپ به عنوان یکی از تولیدی های لباس ورزشی و فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به دو اصل کلیدی، ضمانت بازگشت کالا و تضمین کیفیت دوخت و پارچه، موفق شده تا به یکی از بهترین فروشگاه های خرید لباس ورزشی اینترنتی تبدیل شود.