همه چک باربری را می شناسند!

کیف کوچک با دستهی کوتاه مناسب شما نیست، البته استفاده از کیفهایی که روی آرنج قرار میگیرند توصیه میشود. شاید برای شما سؤال پیش بیاید که این کیف پول چگونه در اختیار کاربران قرار میگیرد؟ این ویژگی برای افزایش امنیت کیف پول شما بسیار مهم است. برای بسیاری از بانوان، وسواس داشتن انواع کیف زنانه که متناسب با استایل و نوع نیازشان باشد، کاری مهم است. به عنوان مثال مدل مستطیلی شکل برای افاد لاغر و قد بلند و مدل گرد و بیضی برای خانم های کوتاه و توپر مناسب است. قرار دادن همه چیز از لپ تاپ گرفته و حتی وسائل سفر (در حد کم)، این کیف را به مدلی محبوب تبدیل کرده است. این مدل کیف تا به امروز همچنان در جریان مُد قرار داشته و بسیار پرطرفدار است. به طور کلی این کیف سبکی دانشگاهی دارد و برای بانوان و دختران جوانی که میخواهند کتاب و دیگر وسائل بزرگ خود را در کیف قرار دهند عالی است.

دارای بندی بلند و قابل تنظیم است و برای باز کردن کیف تنها کافی است، لایه رویی آن را بالا آورد. بَند این کیف به صورت طولی قابل تنظیم است و دهانه آن نیز با استفاده از زیپ بسته و باز میشود. کیف باکِت (Bucket): الگوی اولیه این کیف به شکل سطل است، ولی به دلیل آنکه دهانه آن با بَند جمع میشود، به شکل کیف پولهای قدیمی در میآید. کیف دافل (Duffel): دافل کیفی معمولاً بزرگ است و به دلیل بَند بلندی که دارد، مناسب رفتن به باشگاه و حتی مسافرت است. از یک سو شکل، طراحی، رنگ و مدل و از سویی دیگر کاربرد کیف از نظر موقعیت استفاده (مهمانی یا دانشگاه) و حجم قرارگیری وسائل، از اهمیت بالایی برخوردار است. کیف مسنجر (Messenger): این کیف در ابتدا توسط افراد نامهرسان مورد استفاده قرار میگرفت، ولی به مرور زمان به عنوان سبکی از انواع کیف زنانه و مردانه شناخته شد.

برای قرار دادن انواع وسائل بزرگ و کوچک، کیف دافل گنجایش زیادی است. زیرا این کیف ها تقریبا با تمام استایل های روزمره و رسمی ست میشه و جلوه ای فوق العاده شیک رو برای استایل خانم ها به وجود میاره و میتونه جز انتخاب های اول برای بهار و عید 1400 هم باشه. نیاز و تنوع، مهمترین عواملی هستند که بسیاری از بانوان را به سوی فروشگاهها میکشاند، زیرا آنها برای مهمانی، دانشگاه و هر موقعیت دیگری نیاز به کیف مخصوص داشته و علاقه بسیاری دارند تا کمد لباس خود را مملوء از انواع کیفهای رنگارنگ کنند. نکته مهم این است که باید بدانیم چه کیفی با چه امکاناتی می خواهیم، چون اگر بدون آگاهی لازم برای خرید کیف دوربین اقدام کنیم به احتمال زیاد در خرید خود مرتکب اشتباه خواهیم شد و کیف با کیفیتی را انتخاب نمی کنیم و یا کیفی با قیمت بالا که برای نیاز ما امکانات اضافی دارد، میخریم.

کیف کلی که مدلی از برند معروف هرمس است، برای نخستین بار در دستان گریس کلی (بازیگر و همسر شاهزاده موناکو) دیده شد. بسیاری اما برای حمل لپتاپ و یا لوازم هنری و یا از هر تخصص دیگر از آن استفاده میکنند. گستردگی حق انتخاب این امکان را برای زنان فراهم میکند که کیف مورد نظر خود را بر اساس سلیقه و نیازشان از میان بینهایت گزینه موجود انتخاب و خریداری کنند. برای همه کیف دستی Cole Haan وجود دارد. در واقع کیفها (در هر نوعی که باند) بهترین دوست بانوان هستند، زیرا همیشه در همه جا آنها را همراهی میکنند و سخاوتمندانه تمام وسائل مورد نیازشان را در خود جای داده و محافظت میکنند. باید حواستان به سایز این کیف های کاربردی باشد و نوعی از آن را انتخاب کنید که از لحاظ سایز متناسب با اندام شما باشد.