همه چک باربری را می شناسند!

بسته به انتظارات و سلیقه شما نوع کیف نیز میتواند تغییر کند، اما اگر به دنبال کیف چرم زنانه شیک هستید بهتر است یک شناخت کلی در خصوص انواع این محصولات داشته باشید. زیرا همه ی ویژگی های یک کیف مناسب را دارد و میتواند باعث سهولت در جابجایی این وسایل شود. کیف اداری به دو قسمت تقسیم شده و قسمتی از آن برای حمل لپ تاپ، کتاب، و وسایل دیگر در نظر گرفته شده است. کیفهایي کوله «Backpack» برای استفاده آسانتر با دو بند روی یک یا هردو شانه قرار میگیرند. شرکت کهن چرم پویا شرکت کهن چرم پویا به شماره ثبت 221102 یک شرکت چرم، پیشرو در زمینه محصولات چرم طبیعی است که از سال 1368 با طراحی، تولید و صادرات محصولات چرمی اعم از هدایای تبلیغاتی چرمی یا هدایای چرمی نفیس مدیریتی و تشریفاتی محصولات چرم زیر را تولید می نماید انواع کیف چرم، کیف اداری مردانه چرم، کیف پول چرم، کیف کمری چرم، کیف پاسپورت چرم، جا کلیدی چرم، جاسویچی چرم، فولدر چرم، فولدر مدیران چرمی، لوح تقدیر چرم، منو رستوران چرم، ست رومیزی چرم، ست اداری هتل چرمی، کلاسور چرمی، ارگانایزر چرمی، سر رسید چرمی، ست چرمی سه تکه کمربند، کیف کتی چرمی، جاسوییچی، ست چرمی دو تکه کمربند چرمی، کیف جیبی چرمی، ست چرمی دو تکه کمربند چرمی مردانه، کیف کتی چرم مردانه، ست چرم چهار تکه شامل کیف پول کتی، کیف جیبی مردانه، کمربند مردانه، جاسویچی یا کیف کارت بانکی، ست چرم دو تکه شامل کیف پول چرمی زنانه و کیف پالتویی چرمی مردانه، ست چرمی زنانه شامل کیف آرایش چرمی، آینه چرمی، کیف کارت اعتباری، کیف پول چرمی زنانه و جاسویچی چرمی.

دراین کیفهاي کوچک میتوانید موبایل، کلید، کارت اعتباری، اسکناس و یا تعداد محدودی لوازمآرایش قرار دهید. اندازه بزرگ این کیف و حمل آسان آن باعث شده برای قرار دادن اقلام کوچک و گذاشتن و برداشتن پول یا کارت هنگام خرید، آسانترین گزینه باشد. این کیف هاي لوکس از نقره یا طلا ساخته شده و با کریستال هاي سواروسکی «Swarovski» پوشانده شده اند و با اشکال مختلفی مانند طاووس، پنگوئن، خوک، مار، برش هندوانه، کیک و … این کیف های دستی ایتالیایی جلوه ای لوکس که به دنبال آن هستید به شما می دهد. باید بگوییم بند زنجیری این کیف نکته متمایز آن محسوب می شوند.

از مچ بند گرفته تا کیف های شانه ای ، Coach به دلیل طرح های کلاسیک خود یک برند معتبر است و اگر سعی می کنید کیف چرمی مناسب را بیابید ، عالی هستند. هنگام خرید کیف چرمی به بوی آن نیز دقت کنید، چرم خالص دارای بوی خاصی است و اگر کیف بوی چرم ندهد یعنی چرم واقعی نیست. نوع چرم استفاده شده برای تولید کیف باید دانه کامل باشد. کیف هاي بالنسیاگا در عین کامل و بی نقض بودن، هیچ لوگویی از این برند را روی خود ندارند. کیفِ اداری باید محفظه های متعددی داشته باشد که ما بتوانیم وسایل مختلفی که ضروری و شخصی هستند را آنجا قرار دهیم.

کیفهاي مشهور کراسان شکل، یک محفظه اصلی بزرگ دارند. با این تفاوت کـه بند دوشی بلند چرمی و یا زنجیری دارند. اگر قصد دارید تا در یک موقعیت رسمی حضور داشته باشید، یک مهمانی رسمی یا جلسه ای کاری بهتر است تا استایل خود را با کیف تان هماهنگ کنید. عموما کیف های رسمی را از میان رنگ های تیره و خصوصا مشکی انتخاب میکنند، در این انتخاب کمی تجدید نظر کنید و اجازه دهید تا رنگ ها برای شما تصمیم بگیرند و شما را زیباتر نشان دهند. بعضی ها به دلیل فراموش کردن همراه داشتن کیف های دستی، آن ها را انتخاب نمیکنند، اما یکی از ترند ترین استایل ها روز دنیای مد و فشن این است که کیف دستی زنانه چرمی را با دستکشی چرم برای استایل تان انتخاب کنید، البته اگر قصد حضور در موقعیتی رسمی را دارید.