همه چک باربری را می شناسند!

از گزینههای گران قیمت برای خرید کیف دوربین محسوب میشود. البته چرمی که در ساخت کیفهای مجلسی استفاده میشود میتواند چرم نوبوک، جیر یا چرم براق با طرحهای ساده یا شلوغ باشد. رئیسجمهور اوکراین این را هم گفته که: «کیف شکایتی علیه روسیه به دادگاه بینالمللی در لاهه تسلیم کرده است.» وزیر خارجه انگلیس نیز در پاسخ به سؤالی درباره دعوت رئیسجمهور اوکراین از نیروهای داوطلب خارجی گفته، اگر شهروندانی در انگلیس مایل باشند به مبارزه در کنار نیروهای اوکراینی ملحق شوند، از این کار استقبال میشود. در نقطه مقابل وزارت دفاع روسیه گفته تاکنون ارتش روسیه ۹۷۵ تأسیسات زیرساختی نظامی اوکراین را منهدم کرده است. زمانی که به خرید کیف می رویم، اغلب در مورد انتخاب آن گیج می شویم. این کیفها اغلب با دهانه تا شو و یا زیپدار طراحی میشوند. با استفاده از این مدل خاص دست عکاس آزاد است و با نگه داشتن کیف لپتاپ کلافه و خسته نمیشوند.

ولی اگر عکاس طبیعت هستید روی یک کولهپشتی خوب سرمایهگذاری کنید تا به راحتی چند کیلومتر هم بتوانید پیاده روی داشته باشد و با داشتن کوله برای عکاسی اذیت نشوید. بر اساس گزارشها کانون درگیریهای دیروز، شهر «خارکیف» دومین شهر بزرگ روسیه بود و بنابر اعلام مقامهای وزارت کشور اوکراین، پس از ورود نیروهای روسی به شهر خارکیف با خودروهای نظامی، درگیریهای سنگینی در داخل این شهر آغاز شده است. «اولگ سینگوبوف» رئیسدولت منطقهای استان «خارکیف» گفته نیروهای روسیه با تجهیزات سبک جنگی در بخش مرکزی شهر پیشروی کردهاند. سیستم بانک بینالمللی «سوئیفت» گفته آماده اجرای تصمیم کشورهای غربی برای اعمال تحریمها علیه بانکهای روسیه است. آنها فقط شامل یک قلاب و سیستم اتصال کمربندی هستند که دسترسی دوربین را سریع و آماده عکاسی نگه میدارند. این فهرست شامل بیش از ۲۰ کشور است که تقریباً یک سوم جمعیت جهان است.«ژائو لیجیان» سخنگوی وزارت امور خارجه چین دیروز (یکشنبه) هم در پیامی که در صفحه توئیتری خود منتشر کرد، آمریکا را مسئول وضعیت فعلی اوکراین توصیف کرد و گفت: آمریکا باید از خود بپرسد که چه کسی تمامی این چیزها را آغاز کرد.وزیر خارجه چین هم روز شنبه در گفتوگو با همتای آلمانی خود تاکید کرد چین با تحریمهای یکجانبه علیه روسیه در پی تحولات اوکراین مخالف است.

برای عکاسی حرفهای لازم است قبل شروع کار آموزشهای لازم و تکنیکهای کاربردی را یاد بگیرید و مهمترین نکتهای که برای محافظت از دوربین خود باید انجام دهید خرید تجهیزات جانبی باکیفیت بهخصوص کیف دوربین محکم و با استقامت است. کیفهای دوربین عکاسی، اصولا کاربردی ساخته میشوند به همین دلیل هم طراحی آنها اغلب براساس عملکردشان است نه براساس زیبایی. البته به جز برند هایی که تخصص آن ها ارائه تجهیزات جانبی است، خود کمپانی های سازنده گوشی نیز، کیف های بسیار زیبا و کاربردی ارائه می کنند. اغلب یک دوربین به همراه تعدادی لنز و لوازم جانبی را در خود نگه میدارد. کیفهایی از جنس انواع چرم گاو و به رنگ مشکی، شق و رق با اندازه متوسط، مربع شکل، رویه جواهر کاری یا گلدوزی شده، سگکهای طلایی یا نقرهای بزرگ با انواع مدل دسته و بند که اغلب به جای شانه، روی بازو قرار میگیرند مناسب شمایی است که کیفهای مجلسی پرزرق و برق و چشمگیر را دوست دارید.

محصولات تولید شده با استفاده از این نوع چرم ظاهر بسیار طبیعی و زیبایی دارند، از سوی دیگر آثار هیچ گونه پولیش یا سنباده کاری روی آنها مشاهده نخواهد شد. اگر چـه این معروفترین مدل کیف هاي برند لویی ویتون نیست، اما طراحی جالب آن راه را برای طراحی هاي دیگر با این سبک هموار کرد. او که متهم است متحدانش را در شرایط بحرانی تنها میگذارد این بار مدعی شده در برابر اقدام روسیه علیه اوکراین، تنها دو راه «تحریمها» یا «جنگ جهانی سوم» وجود دارد. که محصولات در گروههای کیفهای دوشی، کیفهای دستی، کیفهای مجلسی، کیف پاسپورتی میباشد. روسیه بهای بلندمدت و کوتاه مدت کارهای خود را پرداخت خواهد کرد.» دونالد ترامپ رئیسجمهور پیشین آمریکا نیز در واکنش به جنگ اوکراین ولادیمیر پوتین را شخصی «باهوش» توصیف کرد و گفت مشکل آمریکا در این است که رهبری ابله و احمق دارد. سفارت چین در مسکو نیز با بازنشر توئیتی از «ژائو لیجیان» سخنگوی وزارت خارجه این کشور خواستار به خاطر سپردن این مسئله شد که آمریکا تهدید واقعی برای جهان است.به گزارش خبرگزاری «تاس» روسیه، این سفارتخانه در توئیتر خود با انتشار توئیت این مقام چینی که در آن تصویری از فهرست کشورهای بمباران شده توسط آمریکا پس از جنگ جهانی دوم دیده میشود، نوشت: هرگز فراموش نکنید که چه کسی تهدید واقعی برای جهان است.