نکاتی که برای شستوشوی لباس ورزشی باید بدانید! – خشکشویی آنلاین

فروشگاه اینترنتی گیشا اسپرت در سال 1396 کار خود را در زمینه انواع لباس ورزشی مردانه و زنانه و همچنین لوازم و تجهیزات ورزشی، با تمرکز بیشتر بر رشتههای ورزشی فیتنس و بدنسازی شروع کرد. شاید از همین جا شروع کردید و در ادامه سر از باشگاههای معتبر درآوردید! تمام تجهیزات کوهنوردی را همین جا میتوانید پیدا کنید. در ضلع جنوبی این میدان پاساژی به نام پاساژ «کاوه» جا خوش کرده است. در واقع لباسی که باید برای کوهنوردی یا کوهپیمایی استفاده شود باید تا جایی که امکان دارد علاوه بر اینکه بدن را در دمای مطلوب نگه دارد، از خیس شدن بدن در اثر تعریق جلوگیری کند و اینکه با دارا بودن قابلیت ضد آب یا همان گورتکس مانع از خیس شدن بدن در اثر عوامل خارجی مانند باران و برف و آبشار و مواردی از این قبیل باشد.

معمولا انواعی که برندهای معروفی نیستند، قیمتهای ارزانتری دارند و آنهایی که از برندهای معروف تجهیزات کوهپیمایی هستند،قیمتهای بالاتری دارند. انواع برندهای خارجی برای سایز بزرگسال به 180 هزار تومان هم میرسند. قیمت این تندیسها که معمولا برای مسابقه مدرسه و دانشگاه تهیه میشوند،برای تندیس های تکی از 30 هزار تومان شروع میشود و قیمت تندیس هایی که به صورت سری فروخته می شوند از حدود 100 هزار تومان تا هر مجموعه 180 هزار تومان متفاوت است. این وسایل اینجا پیدا میشوند و هر کس دوست داشته باشد میتواند آنها را تهیه کند. لباس های با کیفیت از مواد مناسب تهیه شدهاند و عرق را جذب میکنند. لازم است بدانید که هر ورزش، لباس ورزشی مشخص خود آن ورزش و کیفیت مخصوص به آن را لازم دارد. بنابراین بسته به کاربرد آنها، میتوان نوع و قیمت خریدتان را مشخص کنید. در این مجموعهها تندیسها به تعداد شش یا 12 تایی وجود دارند که بسته به تعداد، قیمت آنها متغییر است.

درحقیقت شاید راکت تنیس 15 هزار تومانی یا راکت بدمینتون و تنیس 30 یا 40 هزار تومانی هم در بازار پیدا کنید، اما آنها حرفهای نبوده و برای تفریح آخر هفته مناسب هستند. بنابراین کافی است همین آخر هفته، دست بچهها را بگیرید و برای تماشای این بازار جالب و خرید وسایل فوتبالی راهی منیریه شوید. شاید بیشترین وسایل ورزشی که در مغازههای منیریه به چشمتان بخورد، لباس و کفش ورزشی باشد.انواع مختلف گرمکنهای ورزشی و لباسهای بدنسازی مردانه و زنانه در بیشتر مغازههای اینجا پیدا می شوند. با خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه, شما به دریای پهناور لباسهای ترک و غیرترک و برندهای معروف که در کشور ترکیه هستند, دسترسی خواهید داشت. قیمت کفش ورزشی شامل کفش ویژه راه رفتن و یا همان کفشهای ورزشی زیبای فوتبالی از 100 هزار تومان شروع میشود و شاید این رقم به 400 هزار تومان برای برندهای معتبر و معروف هم برسد. برای مثال شورت و بلوز تیمهای مختلف که قیمت آنها از دستی 30 هزار تومان شروع میشود، برای بچهها انتخاب خوبی هستند.

قیمت توپ فوتبال هم از 35 هزار تومان شروع میشود و توپ 155 هزار تومانی هم در اینجا پیدا میكنید. اگر میخواهید در صبحهای سرد ورزش کنید و از خودتان در برابر ابتلا به سرماخوردگی محافظت کنید چندلایه لباس بپوشید. کفشهای ورزشی حرفهای و غیرحرفهای هم در رنگها و طرحها و قیمتهای متنوع اینجا پیدا میشوند.قیمت این کفشهای رنگارنگ گاهی به 800 هزار تومان هم میرسند، اما اگر به دنبال کفش ورزشی معمولی هستید و هدفتان استفاده از آنهاست، نه دکور کردن؛ میتوانید با قیمت 70 هزار تومان هم جنس خوبی پیدا کنید. در این بخش به این نکات مهم اشاره خواهیم کرد. نگه داشتن لباس های ورزشی کثیف و مرطوب در ساک ورزشی، باعث می شود تا باکتری ها و قارچ ها در آن محیط تجمع کنند و زمینه مشکلات پوستی را ایجاد کنند.