ماجرای کفشهای سایز بزرگ مارکل مگان : نیازکو نماد اصیل کفش تبریز

اما شاید گشت و گذار و جستجو در بین چندین مدل کفش، تا رسیدن به کفشی که هم مورد پسند شما باشد هم سایز شما را داشته باشد کار را برایتان سخت کند. معمولا خانمها از کفش طبی نیز برای اداره و محل کار خود استفاده می کنند. برخی افراد گمان می کنند کفش طبی فقط برای کسانی مناسب است که مشکلی در پای خود دارند در صورتیکه چنین نیست و بهت است قبل از بروز مشکل از کفش مناسب استفاده کرد. کفش های راحتی و طبی چرم بهترین گزینه برای مواقعی است که کفش زیاد استفاده می شود. کفش سایز بزرگ چرم زنانه به دلیل خاص بودن در مدل های کمی تولید می شود ولی در این مجموعه سعی شده است از بهترین جنس چرم استفاده شود و در مدل های شیک تولید شود. از آنجا که نمی توانید کفش را از لیست فروشگاه های دیجیتال لمس یا معاینه کنید پس بهتر است پاهای خود را معاینه کنید تا از طول، پهن و قوس دار بودن آنه اطلاع داشته باشید، وقتی از اندازه و شکل ظاهری پای خود آگاه شدید، می توانید سایز کفشی را انتخاب کنید که تناسب راحت تری برای شما ایجاد کند.

در سال ۱۹۷۱، پس از بررسی بیش از ۱۰۰ لوگو و طرح مختلف، طرح trefoil (تری فویل) انتخاب شد. کمپانی آدیداس در سال 1948، توسط Adolf adi dassler (آدولف آدی داسلر)، تاسیس شد. این کمپانی بزرگ شامل زیرمجموعههایی همانند کمپانی Reebok و کمپانیهای تولیدکننده تجهیزات گلف میباشد. کفش های زنانه همانند دیگر کفش های موجود در بازار در سیایز های مختلفی تولید می شوند. قبل از شروع لازم به ذکر است که به صورت عمده ۳ نوع ,سایزبندی برای کفش های مردانه، زنانه و بچه گانه تعریف شده است. شرکت مهرگام به عنوان یکی از برندهای واقع در تبریز که تولید کننده انواع کفش مردانه، زنانه و بچه گانه می باشد با اندیشیدن به مشکل افرادی با پاهای سایز بزرگ دست به تولید کفش هایی شیک با طرح هایی جذاب برای این افراد زده و از این پس مشکل شما برای خرید کفش سایز بزرگ برطرف گشته و می توانید شیک ترین کفش ها را در طرح و رنگ دلخواه خود انتخاب نمایید.

پیدا کردن این سایز ها بسیار سخت می باشد و همیشه از دغدغه های اصلی افرادی هستند که محبورند حتی چند ماهی را منتظر بمونند تا فروشگاهی که از آن کفش خرید کرده اند دوبازه کفشی با سایز بزرگتر بیاورد. زمانی هم که پایتان کمی در داخل کفش راحتتر است، آن پد را بردارید. این تولیدات در جنس های متفاوتی برای فروش آماده می شوند تا مشتریان بتوانند انواع و اقسام آن ها را با سلیقه خود خریداری کنند. یک نمونه از این کفش ها کفش سایز بزرگ است که در کارخانه های تولیدی دارای خط تولید مجزایی هستند. تمرکز بر مد سریع و البته عدم توجه به کیفیت و راحتی نیز این مشکل را افزایش داده است، زیرا بسیاری از فروشگاه های کفش فقط اندازههای نزدیک به متوسط را ترجیح می دهند و تنوع مدل هایی با سایزهای کوچک تر خیلی بیشتر از کفش های سایز بزرگ است و مشتریان این سایزها مجبورند از مغازه ای به مغازه دیگر بروند و اغلب ناراضی بازگردند.

در نتیجه تمرکز اکثر مراکز بر روی سایز های پر تقاضا می باشد. هرچند برای این نوع کفش ها از قالب های معمول کفش های دست دوز استفاده نمی شود ولی قسمت زیره آنها معمولا توسط دستگاههای تزریقی بر اساس قالب های تعریف شده برای آنها تولید می شوند که این قالب ها هم ممکن است دارای پهنای پنجه استاندارد یا کمی بزرگتر باشند. این تولیدی ها در شهر تبریز و مشهد بسیار زیاد و فعال هستند و معمولا نیاز عمده بازار های ایران را بر طرف می کنند. کفش های ورزشی سایز بزرگ از طرف بعضی از برندهای معتبر در تعداد کم و با سفارش از قبل تعیین شده برای افراد در خط تولید قرار می گیرند که خوشبختانه سعی شده تا با پیشرفت تکنولوژی روز برای افراد بزرگ پا تنوع انتخابی بیشتری در نظر گرفته شود زیرا کفش اسپرت در سایزهای بزرگ و برندهای اصل در هر مکانی برای فرد قابل پوشیدن بوده و راحتی آن نیاز افراد بزرگ پا را برطرف می کند.