لباس ورزشی : 7 نکته مهم برای خرید لباس های ورزشی که باید بدانید

شما هیچ وقت نمیتوانید جلوی تعریق بدنتان را بگیرید زیرا عرق برای بدن بسیار مفید بوده و به سلامت بیشتر شما کمک میکند. معمولا خانمهایی که دوست دارند تیپ اسپورت داشته باشند تاپهایی با جنس شبیه مایو را خریداری میکنند. در ورزشهای پرتحرک بانوان میتوانند از تاپ و شرتک یا شلوارک با جنس پلی استر کش استفاده کنند. استفاده از انواع شوینده ها هم مشکلی به وجود نمی آورد. شاید شما جزو خانمهای با سلیقه و البته کمی حساس هستید و میخواهید حتی هنگام ورزش و در باشگاه هم ظاهری متفاوت با دیگران داشته باشید. نیم تنه ها به خاطر جنس خنک و مطلوبشان بسیار مورد توجه خانمهای ورزشکار قرار میگیرند. کارخانجات پوشاک می توانند به شما در این مورد کم و بیش کمک کرده و محدودیت های بودجه ای کسب و کارهای کوچک را درک کنند.

هر چند اگر ورزش مورد علاقه شما یوگاست به سراغ لباسهای تنگتر باشید تا به شکل موثرتری حرکاتتان را بسنجید. در هوای سرد اگر بیرون از فضاهای باشگاهی به ورزش میپردازید، بیشتر لباس بپوشید تا اگر در حین ورزش دمای بدنتان بالا رفت لایههای لباستان را کمتر کنید. این امر به شما امکان میدهد که هر زمان گرمتان شد لایههای لباستان را کم کنید. بنابراین بهتر است کمی خوش بو کننده روی لباستان بزنید و بعد راهی باشگاه شوید. در عوض در فصل زمستان شلوار گرم و ضخیمتری بپوشید تا به بدن درد دچار نشوید و بتوانید منظم به باشگاه بروید. اما اگر حرکات ورزشی شما شامل حرکات کششی است پس باید انتخابتان را به سمت شلوارهای تنگتر متمایل کنید.

بعضی اوقات خانمها رنگ مشکی را برای لباسهای باشگاهشان انتخاب میکنند تا اگر اضافه وزن دارند با پوشیدن این رنگ کمی آن را از نظرها مخفی نگه دارند. بیشتر خانمها زمان ورزش استفاده از نیم تنه را به جای پوشیدن لباس زیر ترجیح میدهند. البته ناگفته نماند که تنها رعایت این نکته کافی نیست بلکه خوب است از لباسهایی استفاده کنید که جنس پلاستیکی نداشته باشند و خودشان باعث عرق بیشتر نشوند. شما مجبور نیستید همه حساب بانکی خود را برای خرید لباس ورزشی خالی کنید اما برای شروع از خرید چند لباس خوب و ضروری پشیمان نخواهید شد. حتما لباسی را به عنوان درونیترین لایه در نظر بگیرید که برای عرق گیری مناسبتر است. نکته مهم دیگر هنگام خرید شلوار ورزشی دقت به جنس آن است.

اگر دقت کرده باشید هنگام خرید ست لباس ورزشی زنانه یکی از لباسهای پیشنهادی انواع تاپ با جنسها و و رنگهای متفاوت است. باید بگوییم مناسبترین نوع آن شلوار اسلش اسپورت است تا بتوانید به آسانی مشغول انجام حرکات ورزشی متفاوت باشید. یکی دیگر از گزینههای پیشنهادی که برای داشتن یک ست لباس ورزشی زنانه به شما معرفی میکنیم شلوار ورزشی اسلش است. این برند آمریکایی، روی پوشاک ورزشی حمایتی و محافظتی که زیر پوشاک به طور معمول خود میپوشید تمرکز میکنید. این که کدام کفش ورزشی را برای باشگاه انتخاب میکنید، سوالی است که یک پاسخ مسلم دارد و آن کفش مخصوص تمرین است. در این صورت در طول تمرین احساس خشکی، شادابی و راحتی را تجربه میکنید. پارچه های دارای قابلیت تنفس باعث می شوند هوا به راحتی از درون آنها عبور کند و این خود منجر به بخار شدن هر چه سریعتر عرق بدن می شود و فرد را خنک نگه می دارد.