لباس ورزشی مناسب باشگاه چه لباسی است؟

ازجمله مهمترین ویژگیهای این برند میتوان به تنوع نسبتا بالا و تولید پوشاک مناسب هر فصل اشاره کرد. از دیگر برندهای ایرانی شناختهشده میتوان به برند کاردرست مومنتوم اشاره کرد که یک برند تخصصی تولید پوشاک ورزشی است. اینطور که مومنتوم ادعا میکند، پوشاک این برند بهگونهای طراحی میشوند که راندمان بهتری حین ورزش داشته باشید. بهگفته وبسایت رسمی این برند، طراحی محصولات مومنتوم در آمریکا انجام شده و تولید محصولات پس از تست با پارچههای مختلف ایرانی و خارجی، درنهایت در خود ایران تولید میشود. مثلا در برخی محصولات مومنتوم از فناوری هگزا تِک استفاده شده که با محکمتر دربرگرفتن عضلات بدن میتواند موجب افزایش کارایی شود.

جالبتر اینکه در بین محصولات مومنتوم، برای حجاب ورزشی هم اکسسوریهای مخصوصی خواهید یافت، مانند سرپوش و ساق دست ورزشی که مخصوص ورزش بانوان در فضای باز و شرکت در مسابقات طراحی شدهاند. محصولات مومنتوم، ازلحاظ طراحی و کیفیت، قابلرقابت با برندهای خوب خارجی به نظر میرسند و از قیمت بهصرفهتری هم نسبت به موارد مشابه خارجی برخوردارند. جالب است بدانید که برندهای ایرانی در عرصه تولید پوشاک ورزشی هم در تلاشاند تا به جایگاهی قابلرقابت با برندهای خارجی دست پیدا کنند، اما متأسفانه هنوز برندهای ایرانی لباس ورزشی آنطور که بایدوشاید در بین عموم مردم شناختهشده نیستند، درحالیکه خوبهایشان از کیفیت و قیمت مقبولی برخوردارند و میتوانند جزو گزینههای انتخابیمان باشند. هالیدی (پوشاک تعطیلات) از معروفترین برندهای ایرانی فعال درزمینه تولید پوشاک اسپرت است. برند هالیدی در هم دستهبندی پوشاک ورزشی زنانه و هم مردانه دارای تنوع و رنگبندی خوبی است.

خرید لباس ورزشی مردانه که بتوان با آن به راحتی فعالیت کرد یکی از نیازهای اساسی برای ورزش کردن می باشد. برای خرید لباس ورزشی مردانه به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟ این برند مورد علاقه ورزشکاران حرفهای و ورزشکاران آماتور است و برای مقاومت در برابر سختیهای تمرین شدید ساخته شده است. طرح لباس ورزشی: بسیاری از جوانان علاقه مند به داشتن لباس با عکس الگوی ورزشی خود یا طرح ورزش و حرکت مخصوص خودشان هستند، اما در نظر گرفتن مسائل اخلاقی در انتخاب طرح مهم است. پیشنهاد ما انتخاب لباس ورزشی با الیاف طبیعی کتان و نخ می باشد. کارکرد این نوع الیاف ها به گونه ای است که رطوبت را جذب نمی کنند، بلکه رطوبت از سوراخ های ریز موجود روی پارچه و درزهای لباس خارج می شوند. در ادامه مناسبترین نوع پارچه برای هر رشته ورزشی معرفی شده است. اگر هم میخواهید بر روی دوچرخه ثابت تمرین کنید کفش ورزشی چندان اهمیتی ندارد و هر نوع کفشی را میتوانید بپوشید.

اگر هم میخواهید بر روی دوچرخه ثابت تمرین کنید هر نوعی از کفش را میتوانید بپوشید. اگر در باشگاه ورزشی بیشتر از تردمیل استفاده میکنید، پس کفش ورزشی مخصوص دویدن بپوشید. طبیعتا لباسی که می توانید در باشگاه بپوشید با لباسی که باید در پارک و مکان های عمومی تر استفاده کنید با یک دیگر متفاوت است. اگر لباس هایی با سایز های بزرگتر انتخاب کنید در این صورت نمی توانید فعالیت خود را به خوبی انجام دهید و به اصطلاح لباس دست و پا گیر شما می شوند. اما هر لباس از جنس پلی استر هم گزینه مناسبی برای انتخاب لباس مناسب باشگاه بدنسازی نیست، شما اگر از لباسهای درجه ۲ و ۳ پلی استر استفاده کنید، علاوهبر موضوع عدم اکسیژن رسانی با مشکلاتی مثل عرق سوزی کمر و زیربغل مواجه خواهید شد. هر چند اینجا طناب چهار هزار تومانی هم پیدا خواهید کرد.