لباس ورزشی مردانه – شرافیت -۱۰ روز ضمانت تعویض

این که یک طراح لباس حرفهای تا چه اندازه به اصول و فنون طراحی لباس ورزشی احاطه داشته باشد، به میزان زیادی به آموزشی که در آموزشگاههای طراحی لباس تدریس شده است، بستگی دارد و البته طراحی لباس ورزشی یکی از بخشهای پردرآمد و جذاب بازار طراحی لباس است. اما عواملی همچون آب و هوا، میزان راحتی و نوع ورزش خود را در نظر داشته باشید و به این توجه کنید که بهترین انتخاب در سادگی است. انتخاب کفش ورزشی تا حدودی به نوع تمریناتی که انجام می دهید، بستگی دارد. شلوار ورزشی باید به گونهای باشد که هنگام انجام تمرینات احساس راحتی داشته باشید و بتوانید تمام حرکات پا را بدون مشکل انجام دهید. یا حتی ممکن است بارها به این مشکل برخورده باشید که لباس های سفارشی، از نظر سایز، مغایر با سایز های سفارشی شما باشد و یا به دلیل وجود هر مشکلی، خواستار پاسخگو بودن تولیدی مورد نظر شوید، ولی در نهایت متوجه شوید که هیچ ضمانتی برای رفع مشکل شما پس از تحویل وجود ندارد.

در نهایت اینکه از کدام برند و از کجا انتخاب و خرید کنید، نکتهای است که باید بدان توجه جدی داشته باشید. از تیشرتهای مختلف و رنگارنگ گرفته تا انوع گرمکن و شلوار ورزشی و کفش؛ از بین اینها کدام یک را برای رفتن به باشگاه و انجام ورزشیهای حرفهای انتخاب میکنید و به کدام یک نیاز خواهید داشت؟ اینها در کیفیت ورزشی که انجام میدهید و سلامتی بدنتان قطعاً تأثیرگذار است. تنوع محصولات در دیجی استایل به حدی است که شما به راحتی میتوانید مارکها و کیفیتهای مختلف لباسها را با یکدیگر مقایسه کرده و آنها را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت خریداری کنید. موارد زیر نکاتی هستند که آقایان باید در هنگام رفتن به باشگاه و پوشیدن لباس ورزشی، آنها را رعایت کنند.

در این مقاله قصد داریم مهمترین ویژگی های انواع لباس های ورزشی، جنس مناسب آنها و نحوه صحیح نگهداری از لباس های ورزشی را مورد بررسی قرار دهیم. هر ساله برندهای ورزشی و صاحبان برند پوشاک در این وقایع مهم و تاثیرگذار ورزشی مانند المپیک مجموعههای مختلفی را ارائه تا هم قدرت و توانایی خود را به نمایش بگذارند و هم لباسی در شان ورزشکاران کشور خود به نمایش بگذارند. پارچههای با الیاف نخی، هر چند اجازه عبور هوا و تنفس بدن را میدهد، اما رطوبت را به خودشان جذب میکنند، دیر خشک میشوند و در نتیجه با کوچکترین باد خنکی شما سرما میخورید. پس بدون فکر کردن هر لباسی را به عنوان لباس ورزشی مردانه انتخاب نکنید. نکتهی دیگری که در خرید کفش ورزشی مردانه باید به آن توجه کنید زمان خرید است، کفش خود را به موقع عوض کنید.

قیمت لباس ورزشی دخترانه و زنانه متناسب با مد روز و نیز تکنولوژی های به کار رفته در آن متفاوت است. علاوهبر آنهایی که باشگاه میروند، آگاهی از مناسب بودن نوع لباس ورزشی برای ورزشهای مختلف برای علاقهمندان و هنرجویان طراحی لباس نیز اهمیت بسیاری دارد. دو نوع کلی از شلوار ورزشی مردانه مناسب باشگاه وجود دارد که با نام Sweatpants و Track pants شناخته میشوند. کفش تمرین به گونهای طراحی میشود که برای تمرینات مختلف ورزشی مناسب باشد. آیا سراغ شلوار ورزشی میروید یا شلوار گرمکن را برای تمریناتتان انتخاب میکنید و یا اینکه در بازار داغ کفش ورزشی مردانه سراغ کدام مدلها میروید؟ این که کدام کفش ورزشی را برای باشگاه انتخاب میکنید، سوالی است که یک پاسخ مسلم دارد و آن کفش مخصوص تمرین است. به همین دلیل هم یک لباس ورزشی با کیفیت معمولاً از الیاف مصنوعی تشکیل شده است که به دلیل تکنولوژی به کار رفته در آن برای ورزش کردن از الیاف طبیعی مانند نخ مناسبتر است.