لباس ورزشی مردانه – شرافیت -۱۰ روز ضمانت تعویض

استفاده از لباس ورزشی مناسب نهتنها در هنگام سوزاندن کالری و تقویت عضلات، ظاهر بهتری به شما میدهد بلکه باعث میشود که در هنگام ورزش، اعتمادبهنفس بیشتری داشته باشید و انگیزه و اشتیاق زیادی نیز به ادامه ورزش پیدا کنید. امکان دارد متجعب بشوید اگر بفهمید برای خیلی از مردم خرید لباس ورزشی مردانه شرافیت بهترین انگیزه برای استارت ورزش کردن است. البته که هر لباسی از جنس پلی استر برای ورزش فوتبال مناسب نیست و پیشنهاد میکنیم که برای خرید لباس ورزشی مناسب این ورزشها کمی بیشتر هزینه کنید. آقای مهدوی فروشنده یکی از مغازههای تجهیزات تنیس میگوید:«سبکی و جنس دسته و عمر راکتها با هم خیلی فرق دارد و حتی جنس توری روی راکتها، در سرعت پرتاب و نشانهگیری توپ هم موثر خواهد بود. اگر تیم فوتبال گل کوچیک محله را سرپرستی میکنید، می توانید از مغازههای کاپ و مدالفروشی،از این نوع جایزهها هم بخرید تا مسابقهتان شکل جدیتری بگیرد و تیم برنده جایزه دست خالی به خانه نرود.این جایزهها میتوانند به بهترین خاطرات شما تبدیل شوند.

البته شاید در مغازههای دیگر این بازار هم بتوانید این اقلام را پیدا کنید. دومین مورد جنس الیاف استفاده شده در لباس است که باید کاملا ضد حساسیت بوده و از لطافت و سبکی خاصی برخوردار باشند تا برای پوست ایجاد حساسیت نکنند. این تنوع محصول شامل لباس زیر تا جوراب و کفش های ورزشی نرم و راحت است. برای مثال از300 هزار تومان شروع شده و تا یک میلیون و 300 هزار تومان هم میرسند اما قابل حمل برای پیکنیک آخر هفته نیستند و به درد باغ و ویلا میخورند. قابل حمل بودن لباس باعث می شود که فرد در هنگام ورزش زیاد به فکر جابجایی آن نباشد برای مثال در برخی از برند ها مانند کریویت و بروکس، بادگیر و پانچو بارانی را طوری طراحی می کنند که بشود آن را در جیب خودش جمع کرد یا در کیسه ای کوچک جای داده شود.

فوتبال دستی: این بازی هم یکی دیگر از آن بازیهایی است که پیک نیک آخر هفته را هیجانانگیز میکند. Lululemon به عملکرد فنی و نوآوری مشهور است. آسان بودن را نیز برای ورزشکار به ارمغان می آورند و از همه مهمتر. این ماده از پلی تترا فلورواتیلن کشیده شکیل شده است که بیشتر با مارک تجاری تفلون شناخته می شود. به همان نسبت که فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزشهاست، تجهیزات ورزشی مرتبط به این رشته ورزشی از تنوع بیشتری برخوردار است. با پرداخت نهایتا 20 هزار تومان این تفریح شاد را به خودتان هدیه بدهید. اما با 150 هزار تومان هم میتوانید اسکیت خوب و استاندارد پیدا کنید که هم باعث آسیب به مفاصل فرزندتان نشود و هم زود زوارش از هم درنرود! اگر دقت کنید، این روزها به نسبت قبل در پارکهای بزرگ شهر و حتی بوستانهای کوچک محله دختر بچهها و پسربچههای زیادی را مشغول اسکیت بازی میبینید.

اگر تیم «گل کوچیک» محله را تشکیل دادهاید، این لباسها انتخاب خوبی برای شما و هم تیمیهای شماهستند. آن وقت است که دوست دارد پا به توپ شود و بی امان به سمت دروازه تیم حریف حمله کند! اندازه کوچک آن را میتوانید با قیمت حدود 60 هزار تومان تهیه کنید. قیمت راکتها از حدود 50 هزار تومان شروع شده و حتی راکت 400 هزار تومانی هم به چشم میخورد.البته قیمت جفت راکت پینگ پنگ بیشتر از 200 هزار تومان نخواهد بود، ولی راکتهای بدمینتون و تنیس، قیمتهای بالاتری دارند. در این پاساژ چند مغازه به صورت تخصصی راکتهای مختلف میفروشند.راکت تنیس،بدمینتون و پینگ پنگ با قیمتها و کیفیت های مختلف وجود دارند. لگها معمولا از جنس فلامنت و یا اسپندکس هستند و به همین خاطر انعطاف پذیری بالایی داشته و در حین تمرین در باشگاه یا فضای باز، دمای بدن را حفظ کرده و همچنین از خراشیدگی و آسیب رسیدن به پوست جلوگیری میکند.