لباس ورزشی مردانه – شرافیت -۱۰ روز ضمانت تعویض

در صورت تمیز نکردن عرق ریخته شده روی دستگاه ورزشی باکتریهای موجود در آن ممکن است باعث بروز بیماریهای پوستی در دیگر افراد شود. یکی دیگر از گزینههای پیشنهادی که برای داشتن یک ست لباس ورزشی زنانه به شما معرفی میکنیم شلوار ورزشی اسلش است. نکته مهم دیگر هنگام خرید شلوار ورزشی دقت به جنس آن است. البته ناگفته نماند که تنها رعایت این نکته کافی نیست بلکه خوب است از لباسهایی استفاده کنید که جنس پلاستیکی نداشته باشند و خودشان باعث عرق بیشتر نشوند. در لباس های ورزشی برند مشهور نایک وِیژگی Dry-Fit وجود دارد که این ویژگی باعث می شود که تعریق بدن از سطح پوست به سرعت به لایه ی خارجی لباس منتقل شود و با بخار آن باعث خشک ماندن بدن شود و در نتیجه عملکرد بدن افزایش پیدا کند. حتما می دانید که با شکم پر از آب نمی توانید به سادگی به ورزش و فعالیت بپردازید.

شاید شما جزو خانمهای با سلیقه و البته کمی حساس هستید و میخواهید حتی هنگام ورزش و در باشگاه هم ظاهری متفاوت با دیگران داشته باشید. در این تحقیق، فعالیت ورزشی ۲۶ ورزشکار ـ ۱۳ مرد و ۱۳ زن ـ که تیشرتهایی از الیاف کتان و مصنوعاتی نظیر پلیاستر به تن داشتند، بررسی شد.پس از ورزش، لباسها را در کیسههای نایلونی انداختند و در محیط تاریک مشابه کمدهای لباس در باشگاه ورزشی قرار دادند. این مدل شلوارها کمر آزادتری نسبت به قسمتهای پایینی شان دارند. لباسهای الیاف مصنوعی نسبت به الیاف های طبیعی عمر طولانی تری دارند و دیرتر خراب می شوند. سعی کنید از جوراب های کتانی استفاده کنید که از حساسیت جلوگیری شود. در مورد اندازه طول دست هم می توانیم بگوییم که حدود 67 سانتی متر می باشد. بسته تولید کامل (FPP): اگر به دنبال یک کارخانه پوشاک هستید تا در همه چیز، یعنی از طراحی گرفته تا تولید نهایی به شما کمک نماید، این گزینه یک راهکار عالی و بی نقص است.

این برند جوان کیت مجللی طراحی کرده است که عملکردی عالی و شیک بودن را با هم برای شما به همراه میآورد. تاپی را انتخاب کنید که نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ باشد. مثلا شاید برای پیادهروی معمولی استفاده از یک شلوار ورزشی با سایز گشاد یا تنگ چندان مهم نباشد. هر سبک ورزشی که انجام میدهید این نوع شلوار گزینهی خوبی خواهد بود. این احتمال وجود دارد که در حین انجام فعالیتهای سخت بدنی، جواهرات شما از دست یا گردنتان بیوفتد و گم شود. معمولا خانمهایی که دوست دارند تیپ اسپورت داشته باشند تاپهایی با جنس شبیه مایو را خریداری میکنند. باید بگوییم مناسبترین نوع آن شلوار اسلش اسپورت است تا بتوانید به آسانی مشغول انجام حرکات ورزشی متفاوت باشید.

زیرا این نوع خاص، به نسبت سایر مدلها قیمت پایینتری هم دارد. نوع جنس این شلوارها طوریست که تعریق زیاد، پوستتان را اذیت نمیکند. پارچه هایی که بیش از حد سنگین باشند و از جنس پلی استر یا پنبه نباشند، در اثر عرق زیاد چسبناک شده و به پوست شما آسیب می رسانند و به زیر بغل شما چسبیده و منجر به ایجاد بوی بیشتر و خارش شدید در این نواحی می شود. بااینحال، در حال حاضر لباسهای ورزشی فشردهای طراحی شدهاند که جریان خون را تحریک میکنند و تجمع اسیدلاکتیک را کاهش میدهند. انتخاب تاپهای ورزشی به همراه شلواری با رنگ متفاوت انتخاب مناسبی است. اگر بخواهیم چند مورد شلوار را به شما معرفی کنیم تا هنگام انتخاب ست لباس ورزشی زنانه آنها را به یاد داشته باشید، میتوانیم به شلوار ساپورت ورزشی اشاره کنیم. این لباس ورزشی باید در سایز مناسب باشد. لباسهایی با این جنس برای مردان ایدهآل است، چرا كه حین فعالیت بدنی شدید، بخش زیادی از عرق بدن را به خود جذب میکنند.