لباس ورزشی مردانه – شرافیت -۱۰ روز ضمانت تعویض

فکر کنید که یک شوالیه جنگجوی امروزی، چه چیزی زیر زره خود می پوشد. اگر قصد خرید لباس های ورزشی نایلونی یا شمعی و بادگیر را دارید، حتما انواعی از لباس ها را انتخاب کنید که یک آستر نخی داشته باشند. سایت سه سوت اسپورت با شعار (فقط شروع کن) در مرداد سال ۱۳۹۷ با نیروی جوان و فعال با فضایی نو درفروش اینترنتی شروع به کار کرده است.هدف سه سوت اسپورت ایجاد پل ارتباطی مناسب میان تامین کنندگان تمامی محصولات و برند های ورزشی و مصرفکنندگان این محصولات است.سه سوت اسپورت همواره در تلاش است تا بهترین کیفیت ممکن در بازار را با منطقی ترین قیمت در سریع ترین زمان (ارسال سه سوته)به صورت آنلاین در اختیار مصرفکنندگان و ورزشکاران عزیز قرار بدهد و در حال حاضر تمرکز اصلی سایت ایجاد بستری مناسب و آسان و همراه با خدمات مناسب برای خرید لباس ورزشی خرید لباس ورزشی فوتبال خرید لباس ورزشی اورجینال و خرید لباس ورزشی ارزان و همچنین تجیهزات و وسایل ورزشی،خرید کفش ورزشی میباشد.

اما یکی از مواردی که در البسه پلی استری آزاردهنده است، حفظ بو تعریق در بافت آنها است که پیشنهاد ما استفاده از اسپریهای دئودئورانت است. جنس لباسهای ورزشی به گونهای است که چروک نمیشود. هر کدام از لباس های نخی یا پلی استر در جای مناسب خود استفاده می شود و بسته به نوع فعالیت می توان یکی از آن دو را پوشید. نکته مهم در مورد لباس های ورزشی این است که باید کمی آزاد باشند تا بتوانید به راحتی با آنها به ورزش و فعالیت های بدنی بپردازید. همین موضوع نیز انگیزه بالاتری به شما می دهد تا با جدیت بیشتری ورزش کنید. زمانی که به پوشاک ورزشی فکر میکنید، محال است که برند آدیداس به ذهن شما خطور نکند. در ابتدا آدولف به همراه برادرش رودلف(Rudolf Dassler) کسب و کار کوچک تولید کفش داشتند که با اختلافی که بینشان پیش آمد، ردولف جدا شد و شرکت رودا را تاسیس کرد که بعدها به پوما تغییر نام داد.

ساختار شبکهای در این نوع لباسها به گونهاي است كه جریان هوا درون بافت پارچه نفود کرده و عرق بدن را به سرعت دفع میکند. این لباسها برای بسیاری از رشتههای ورزشی مناسب هستند. همانطور که میدانید، آلودگیهای لباس ورزشی بیشتر به تعریق مربوط میشود؛ بنابراین بهتر است لباسها را با کمی مایع لباسشویی و نرمکننده لباس با دست شست تا دیرتر خراب شوند سپس در فضای باز و زیر نور آفتاب آویزان کرد. پیراهن ورزشی آستین دار و شلوار ورزشی برای ورزش در محیط های با درجه حرارت 6 تا 16 درجه سانتی گراد مناسب است. انواع ست گرمکن و شلوار ورزشی، ست تیشرت و شلوار و یا شلوارک ورزشی در جدیدترین مدلها در دیجی استایل موجود هستند. به جای اینکه زمان ورزش در باشگاه یا حتی منزل، رنگ های تیره بپوشید تا لاغر به نظر برسید، رنگ های شاد و پر انرژی بپوشید تا بهطور مستقیم سبب بالا رفتن روحیه تان شوند و انگیزه بیشتری برای ورزش به شما بدهند.

اما خود البسه پلی استری هم اجناس مختلفی دارند که شما باید برای خرید آنها به تکنولوژی های بهکار رفته مانند آنتی باکتریال بودن، لطافت، توردوزی در قسمت پهلو و زیربغل و دیگر مواد این چنینی توجه کنید. انتخاب لباس مناسب به اندازه ورزش مناسب مهم است، همیشه در نظر داشته باشید که در هنگام ورزش، لباس نقش پوست دوم ما را ایفا می کند. به جز این، باید الیاف آن مقاومت بالایی داشته باشد. هنگام انتخاب لباس ورزشی بهتر است به غیر از زیبایی به ویژگی های دیگر آن نیز توجه نمایید . کارشناسان امیدوارند نتایج این تحقیقات به تولید لباسهای ورزشی بهتر و بیبو ختم شود، البته تولیدکنندگان نامآشنا از مواد ضدمیکروب مانند نانوسیلورها در تولید لباسهای ورزشی استفاده کردهاند که باکتریهای خوب و بد پوست را یکسان از بین میبرد و در درازمدت به اختلال دستگاه ایمنی بدن انسان منجر میشود. چون در اینصورت نمی توانید روی ورزش تمرکز کنید.