لباس ورزشی مردانه – شرافیت -۱۰ روز ضمانت تعویض

لباسهای ورزشی معمولاً از الیاف حساسی تولید میشوند که این امر نگهداری و محافظت از این لباسهای گرانقیمت را مهم مینماید. همانطور که میدانید، به دلیل محدودیتهای ناشی از تحریم کشورمان، امکان خرید مستقیم از کمپانیهای تولید کننده البسه ورزشی را نداریم. نایکی یک شرکت آمریکایی تولید کننده لوازم ورزشی است که در سال 1964 با نام Blue Ribbon Sports(محصولات ورزشی روبان آبی) توسط بیل بورمن(Bill Bowerman) و فیل نایت(Phil Knight) آغاز به کار کرد و در سال 1971 به اسم Nike تغییر نام داد. آن دسته از ورزشکارانی که تنها ورزشهای داخل سالنی انجام میدهند، لازم است که به آزادی حرکتی خود بیش از فصل گرم یا سرد توجه کنند.

کافی است که سری به سایتهای برتر داخلی یا سایتهای مرجع خارجی بزنید. بلکه در انتخاب لباس خود به نکاتی که ورزشکاران حرفهای و همینطور متخصصین طراحی لباس به شما توصیه میکنند، توجه داشته باشید. سفارش لباس تیمی فوتبال و دیگر تیم های ورزشی با طراحی چاپ مورد نظر خودتان و به همراه اسم و لوگوی خودتان. این طراحی هوشمندانه، به البسهای که به ظاهر، بسیار ساده هستند، جلوه جذابی بخشیده است. اگر شما پیلاتس ، یوگا و ایروبیک کار می کنید باید به گونه ای لباسی بپوشید که حین خم شدن و انجام حرکات کششی به خوبی از خود انعطاف نشان دهند ، اسپند کس بهترین جنس برای انجام این ورزش ها است. چون پیلاتس شامل حرکات کششی زیادی است لباس شما باید به گونه ای باشد تا باعث محدود کردن حرکات شما به هنگام تمرین نشود. پارچه ملانژهای ورزشی شامل ۳۵ درصد الیاف نخ پنبه و ۶۵ درصد الیاف پلیاستر میشود.

اگر قصد تهیه لباس ورزشی با الیاف مصنوعی را دارید، قبل از خرید دقت کنید که آستر آن از جنس نخ یا دیگر الیاف های طبیعی باشد تا از آسیب به پوست جلوگیری کند. زیرا تمام الیاف، از نخ تشکیل شدهاند و تنها تفاوت، در طبیعی یا مصنوعی بودن آن نخ است. در گذشته، تنها با حضور در بازارهای البسه ورزشی، امکان یافتن و خرید بهترین کیفیت لباس ورزشی بود. کمپانیهای مطرح در رونمایی آغازین خود، تنها لباسهای ورزشی فصل گرم را معرفی نکرده و ستهای ورزشی کامل، در ترند لباس ورزشی زنانه به چشم میخورند. در ترند لباس ورزشی زنانه امسال بر خلاف سالهای گذشته، رنگهای تیره به چشم میخورند.

اما چرا هیچ وقت پارچههای نایلونی در ترند لباس ورزشی زنانه جایی ندارد؟ چرا که طی فعالیت ورزشی، لباسها به اندازه کافی با جذب رطوبت بدن، سنگین میشوند. چرا که دیدن دهها مدل لباس از کمپانیهای مختلف، انتخاب را برایتان سخت میکند. چرا که پوست بانوان حساسیت بیشتری داشته و با پوشیدن البسه پلاستیکی، خیلی زود قرمز و سوزناک میشود. برای اینکه مچ پایتان دچار آسیب نشود باید از کفشی استفاده کنید که دارای زبانه بلند باشد و قسمت مچ را پوشش بدهد. 3-به منافذ پوست شما امکان تنفس را بدهد و به نوعی شما را خنک کند. این نوع الیاف، شما را در تابستان خنک و در زمستان گرم میکند. همین امر سبب عدم خنک شدن و باعث بالا رفتن دمای بدن میشود. بالا رفتن بیش از اندازه دمای بدن، بسیار پرخطر است و حتی می تواند باعث سکته قلبی شود.