لباس ورزشی مردانه – شرافیت -۱۰ روز ضمانت تعویض

لباسهایی با این جنس برای مردان ایدهآل است، چرا كه حین فعالیت بدنی شدید، بخش زیادی از عرق بدن را به خود جذب میکنند. ما برندهایی را که برای خرید لباس ورزشی تولید داخل میشناختیم، با شما در میان گذاشتیم، اما شاید برندهایی هم باشند که جا انداخته باشیم. ممکن است فروشندگان بازاری در هنگام خرید، با گفتن جنس نخی، شما را سردرگم کرده و لباسی با الیاف پلاستیکی را بفروشند. با این حال اگر سفارش انبوهی ندارید، این روش بسیار گران قیمت است. اگر تمرینات با وزنه انجام میدهید کفش ورزشی انتخاب کنید که قوزک پا را محافظت کند.

اگر خود را ملزم به رعایت نکردن دستورالعمل شست و شو ندانید، عمر لباس شما کوتاه تر از چیزی خواهد بود که تصور می کنید. اگر کمی چاق هستید و قصد دارید لاغر تر به نظر برسید، بهتر است ست های مردانه که شامل تیشرت یا سویشرت و شلوار است را همرنگ انتخاب نمایید که این مورد به نوعی باعث می شود که بدن شما لاغر تر به نظر برسد. محققان همچنین قصد دارند در آینده شلوار لگ، کفش، دستکش و سایر لباسهای مجهز به این فناوری را تولید کنند. اما لباس های با کیفیت از مواد مناسب تهیه شده اند و عرق را جذب می کنند. این فناوری به کاربران اجازه میدهد تا زمان جلسات تمرین خود را بر اساس دادههای ارائه شده توسط پیراهنشان تنظیم کنند. این تخصصی بودن در مورد لباسهای برخی از رشته های ورزشی جزیی تر نیز خواهد بود و بهتر است برندی را انتخاب کنید که اختصاصا بر روی لباسهای آن رشته متمرکز است، مانند مایوهای شنا که اصولا به دلیل اینکه در آب پوشیده میشوند و به دلیل کلر موجود در آب استخرها بسیار زود از بین میروند.

سامیلگیل گفت: کابران هنگامی که این پیرهن را میپوشند و بر روی بخشی از عضلات خود طی تمرین ورزشی کار میکند هشدارهای متنی دریافت میکنند یا پیراهن یا لگ ورزشی آنها روشن میشود تا به آنها اطلاع دهد که تنها بر روی یک گروه عضلانی خاص خود بیش از حد کار کردهاند و این فناوری کاربر را مطلع میکند که باید تمرین یا جلسه تمرین خود را متوقف کند. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپکتروم نیوز، “راب شفرد”(Rob Shepherd) خالق فناوری “لایت لیس” گفت: آن پیراهنها نور را از خود عبور میدهند و هنگامی که آنها را بکشید یا فشار دهید میتوانید شدت خروجی نور را تغییر دهید.

اگر از پوشاک ورزشی برندهای نامبردهمان هم استفاده کردهاید، میتوانید نظرتان را درمورد کیفیت جنس و دوخت محصولاتشان با ما مطرح کنید. لباسهای ورزشی پوشیده هالیدی را که به شکل ست مانتو و شلوارند، میتوانید برای ورزش در پارک یا لباس رفتوآمدی باشگاه مدنظر داشته باشید. فرم لباس هم احتمالا برای شما اهمیت ویژهای دارد، این موضوع که آستین بلند باشد یا آستین کوتاه. شما هیچ وقت نمیتوانید جلوی تعریق بدنتان را بگیرید زیرا عرق برای بدن بسیار مفید بوده و به سلامت بیشتر شما کمک میکند. جالبتر اینکه در بین محصولات مومنتوم، برای حجاب ورزشی هم اکسسوریهای مخصوصی خواهید یافت، مانند سرپوش و ساق دست ورزشی که مخصوص ورزش بانوان در فضای باز و شرکت در مسابقات طراحی شدهاند. هر گز فراموش نکنید که انتخاب کردن بهترین ست ورزشی زنانه و بهترین لباس ورزشی برای باشگاه می تواند انگیزه شما را برای ورزش چندین برابر کند.