لباس ورزشی خرید آنلاین انواع ست ورزشی قیمت مناسب

بازیکنان باید بتوانند با پوشیدن لباس تیم آزادانه حرکت کنند. با توجه به فاکتورهای بالا، لباسهای نخ پنبه بهترین انتخاب هستند. مطالعه نکات زیر، شما را در انتخاب بهترین جنس لباس ورزشی، یاری میکند. یک تیشرت ورزشی که به اندازه کافی آزاد باشد تا به شما اجازه دهد به خوبی در آن حرکت کنید و در عینحال لطافت کافی را داشته باشد و اجازه عبور هوا را بدهد، برای شروع بهترین انتخاب است. مرحله بعد این است که مارک کالا را بررسی کنید و در مورد مارک و خصوصیاتش اطلاعات بدست بیاورید. لباسهایی که درخشان و براق به نظر میآیند، جای طرحهای شلوغ قبلی را گرفتهاند. با مراجعه به فروشگاه نیلاتن به غیر از طرح و مدل باید نکات مهم زیر را نیز در نظر داشته باشید. فروشگاه سرخابی شاپ با بیش ار 10 سال سابقه در فروش تخصصی خرید لباس ورزشی، خرید کفش ورزشی و لوازم هواداری فوتبال باشگاهی و ملی با کیفیت اورجینال، آماده خدمت رسانی به شما خریداران محترم میباشد.

این نوع پارچه از الیاف پروپیلن تولید می شوند و معمولا در محصولات و لباس های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال لباس ورزشی مردانه بدنسازی و لباس ورزشی مردانه برای پیاده روی در این دسته بندی قرار میگیرند. در ترند لباس ورزشی زنانه امسال بر خلاف سالهای گذشته، رنگهای تیره به چشم میخورند. در سالهای پیش، انواع رنگهای شاد مثل قرمز، بنفش، سبز و غیره برای لباسهای ورزشی رایج بود. طراحان در سالهای اخیر، تنوع بالایی را وارد کار خود کرده و هر سال، شاهد طرحهای متفاوتی هستیم. طراحان در سال جاری، توجه بسیاری به تناسب سایز و در عین حال، ارتجاع بالای لباسها دارند. همواره طراحان و کمپانیهای فعال در تولید البسه ورزشی، کیفیت را پیش از سایر موارد، مد نظر قرار میدهند. در سال ۲۰۱۷، لباسهایی کمی گشادتر، ترند بودند. شلوار ورزشی: این شلوارها معمولا در قسمت زانو کمی گشادتر هستند تا در هنگام دویدن، خم شدن و غیره به زانو فشار وارد نشود.

هر ورزشی نیاز به پوشاک ورزشی اختصاصی خودش دارد؛ بطور مثال، لازم است تا بدنسازان از شلواری استفاده کنند که کوتاه و آزاد است و حتی بهتر است از شلوارک استفاده کنند تا قسمت زانوی شان آزاد باشد و تنگی لباس جلوی دست و پایشان را نگیرد؛ یا کسانیکه بوکس کار می کنند باید کفش هایی با ساق بلند بپوشند زیرا در این ورزش حرکات سریع باعث پیچ خوردن مچ می شود و کفش ساق بلند از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند. جوراب ورزشی: جوراب های ورزشی باید ساق بلند بوده تا بتواند مچ پای تان را بپوشاند. مناسب ترین مدل برای لباس ورزشی چیست؟ اما لباس های با کیفیت از مواد مناسب تهیه شده اند و عرق را جذب می کنند. ممکن است فروشندگان بازاری در هنگام خرید، با گفتن جنس نخی، شما را سردرگم کرده و لباسی با الیاف پلاستیکی را بفروشند. داشتن لباس فرم منحصر به فرد تیم ورزشی به شما کمک می کند، تا تیم خود را در بین افراد مختلف منحصر به فرد نشان دهید.

نتایج تحقیقات پژوهشگران دانشگاه گنت بلژیک نشان داد، باکتریها در پارچههای مصنوعی نظیر پلیاستر سریعتر رشد میکنند. در حالی که الیاف طبیعی نظیر کتان چنین موادی را سریعا جذب میکنند. پیراهن ورزشی را انتخاب کنید که گشاد نباشد و به جای جذب، رطوبت را از بین بافت های خود خارج کند. پس بهتر است که لباسی بپوشید که با محیطی که در آن تمرین می کنید سازگار باشد و دمای بدنتان را کنترل کند. چرا که طی فعالیت ورزشی، لباسها به اندازه کافی با جذب رطوبت بدن، سنگین میشوند. همانطور که اشاره کردیم، تنفس پذیری لباسها نیز از اهمیت ویژهای برخوردار است. مورد مهم دیگری که در ترند لباس ورزشی زنانه مد نظر قرار گرفته، سبک بودن لباسها است. ست تیشرت و شلوار، زیبایی خاصی دارد و با همراهی سویشرت، به یک ست ورزشی کامل تبدیل میشوند. شلوارکهای ورزشی هم با نیم تنه و هم با تاپ یا تیشرت، به خوبی ست میشود.