لباس های ورزشی – مدیریت تربیت بدنی

در ورزش­هایی مانند پیلاتس که شامل حرکات کششی زیادی است، لباس شما باید به گونهای باشد که باعث محدود کردن حرکات شما به هنگام تمرین نشود. معمولا برای خرید لباس مشکل زیادی ندارند. طرح زیبا، تن خور مناسب و شیک و رنگهای جذاب عامل مهمی در انتخاب لباس ورزشی است و این امر برای افزایش انگیزه شما برای ورزش کردن بسیار مهم است و حس خوبی برای ورزشکار به وجود میاورد. اگر برای انجام فعالیتهای ورزشی خود به دنبال یک دست لباس مناسب هستید باید ابتدا با نکات مهم در انتخاب لباس آشنا شوید. اگر می خواهید لباس منحصر به فردی را برای تیم خود طراحی کنید، بهترین راه حل سفارش به بهترین طراحان لباس ورزشی است. یک لباس ورزشی مناسب باید در عین راحتی، ماهیچه های شما را زیباتر نشان داده و از جلوی عرق کردن بدن را میگیرد. لباسهای گشاد در این گروه طرفدار ندارد، زیرا بدن را چاقتر از حد طبیعی نشان میدهد.

معمولا در لباسهای ورزشی پنبه را با الیاف پلیاستر ترکیب میکنند تا به مرور زمان شکل خود را از دست ندهند. و به دلیل وزن زیاد و در دست و پا نبودن آنها، حرکتهای تان محدود نخواهد شد. از مشکلات دیگری که ممکن است به آن برخورده باشید، کامل نبودن تعداد پوشاک بعد از ارسال است، در این مرحله شما با پیگیری کردن مشکل، درخواست ارسال باقی لباس ها را می کنید و در مواردی دیده شده که کسری سفارش خریداران از طرف تولیدی اول آن قدر دیر به دستشان می رسد، که خریداران را مجبور به تکمیل سفارششان از تولیدی دیگری می کند. اسپندكس از آنجایی که به سرعت رطوبت را از خود عبور میدهد، در لباس زیر و لباسهای کشی مورد استفاده قرار میگیرد ، جنس اینگونه لباسها به گونهای است که حین خم شدن و انجام حرکات کششی بهخوبی از خود انعطاف نشان میدهند، بنابراین انتخاب خوبی برای ورزشهایی مانند یوگا، پیلاتس و ايروبیک به حساب میآیند.

لباسهایی که دارای یقه باز هستند منحنی و قوس بدن را بهتر نشان میدهند. بدترین انتخاب برای این گروه، پوشیدن ست تک رنگ است، زیرا شکل مستطیلی بدن را بیشتر نشان میدهد. اگر قصد دارید که از این فروشگاه بهترین ست های ورزشی زنانه را خریدای کنید همین حالا شروع کنید و سایز بدن خود را از طریق لینک بالا به دست آورید. ۶- لباس ورزشی را چطور نگهداری کنیم؟ لباس یقه اسکی هم چندان توصیه نمیشود. الیاف نانو هم پا را خشک نگه میدارند و مانع از بوی بد پا میشوند. اگر تمایل دارید که از همین امروز ورزش کردن را شروع کنید، اول باید لباس و کفش ورزشی مناسب تهیه کنید. سعی کنید لباسهای ورزشی بالاتنه را طوری انتخاب کنید که کمی گشاد باشد و بافتهای چربی اطراف شکم و پهلو را مخفی کند. لباس های نخی یا پنبه ای، به سادگی عرق را به خود جذب میکنند و جلوی عرق سوز قرمز شدن بدن را به خصوص در ناحیه زیر بغل و کشاله را می گیرند.

تیم های ملی طرف قرارداد با شرکت آدیداس در جام جهانی (2018): عربستان سعودی، پرتغال، فرانسه، استرالیا، کرواسی، نیجریه، برزیل، کره جنوبی، انگلستان و لهستان. هر نوع لباسی که انتخاب میکنید، حتما باید 3 فاکتور اساسی را داشته باشد؛ رطوبت را جذب کند، مانع از ایجاد بوی بد در بدن شود و در طول تمرین شما را خنک نگه دارد. در این روش که اتفاقا شناختهشدهترین راه هم هست شما باید در طول روز به رگهای داخلی مچ دست نگاه کنید. پیراهن را هیچوقت خیلی گشاد انتخاب نکنید، زیرا حین تمرین جلوی دست و پای شما را میگیرد. هر ورزشی نیاز به پوشاک ورزشی اختصاصی خودش دارد؛ بطور مثال، لازم است تا بدنسازان از شلواری استفاده کنند که کوتاه و آزاد است و حتی بهتر است از شلوارک استفاده کنند تا قسمت زانوی شان آزاد باشد و تنگی لباس جلوی دست و پایشان را نگیرد؛ یا کسانیکه بوکس کار می کنند باید کفش هایی با ساق بلند بپوشند زیرا در این ورزش حرکات سریع باعث پیچ خوردن مچ می شود و کفش ساق بلند از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.