روزنامه کيهان: 4 روز جنگ در اوکراین کیف دنبال جذب سربازان خارجی

این نکته را بخاطر بسپارید، در صورتی که کیف هر چقدر زیبا و شیک باشد، اما گنجایش مناسب برای گذاشتن وسیله های مختلف مد نظرتان را نداشته باشد، یک وسیله بدون کاربرد خواهد بود. یکی از رنگ های محبوب و قدیمی تر به کار رفته برای این کیف ها قهوه ای شکلاتی است. ظاهر کیف کیسهای به گونهای است که با دیدن آن ناخودآگاه به یاد کیسههای قدیمی پول میافتید. کیف های دستی Longchamp برای زنی است که به دنبال کمی اضافه در کیف روزانه خود است. در ابتدا به معرفی نکاتی برای انتخاب بهتر کیف پول می پردازیم. متناسب با مانتوی کوتاه هم، کیف مدل دسته دار برای بکارگیری مطلوب تر است. مدل کیف رودوشی تقریباً دارای ابعادی بزرگ یا متوسط بوده و توسط بند می توان آن را جابجا کرد. کیف هایی کوله (Backpack) برای استفاده راحتتر با دو بند روی یک یا هر دو شانه قرار می گیرند.

در واقع اصطلاح بیندل Bindlبرای کیف و کیسه هایی به کار برده می شود که پارچه یا چرم از دو طرف گره زده می شود. یک کیف پول اگر شیک و مرتب و خاص باشد، تاثیر زیادی در استایل شما دارد و هم چنین جالب این جاست که، یکی از موارد و المان هایی که می تواند به جذابیت و شیک پو ش بودن خانم ها بیفزاید، همین وسیله است: «کیف پول.» . چرم از نوع صنعتی (مصنوعی) در این میان، انتخابی ارزان تر است. در این نوع، کیف با داشتن دستههای بلند، بهطورمعمول در کنار بدن بهصورت عمودی یا ضربدری (cross body) قرار میگیرد و فاقد دسته کوتاه هستند. بند این کیف ها از نوع زنجیر دار یا چرمی هستند.

اگر دارای مانتوی بلند هستید، کیفی که بند بلند دارد، به کار بگیرید. بند دوشی آن برای سنگین بودن کیف آماده است. درنتیجه برای حمل لوازم روزانه و یا در گردش و تفریح استفاده زیادی دارند. در تصویر بالا یک گیره طلاییرنگ بر روی یک کیف دستی کوچک سفید قرار دارد که با منگولههای جالب تزئین شده است. این کیفهانیز جزو ترندهای کیف دستی زنانه ۲۰۱۹ قرار دارد. پس اگر می خواهید یک کیف پول زیبا، کارا و مناسب تهیه کنید با ما باشید تا با هم این خرید مناسب را بررسی کنیم. برگزیدن مخمل یا پارچه و یا جیر هم انتخاب های دیگری هستند که وابسته به مقدار بودجه پرداختی و علاقه فرد می باشد. اگر شما هم قصد خرید کیف پول با بهترین قیمت را دارید، با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. زیرا تنها کاری که من فکر میکنم پوتین میتوانست انجام دهد تقسیم ناتو بود که اگر متوجه شده باشید این اتفاق نیفتاده است.

اگر بلند قد و دارای اندام باریک هستید، کیف گرد برای انتخاب مناسب تر است، اگر مقداری تپل و دارای قامت کوتاه هستید، کیف به شکل مستطیل، ظاهرتان را فوق العاده زیباتر می سازد. متقابلاً افراد بلند قد و باریک اندام، نباید کیف زنانه کوچک بخرند. خانم های کوتاه قد و اصطلاحا ریزجثه، بهتر است کیف های کوچک را برگزینند. چون برگزیدن کیف های بزرگ آن ها را کوچک تر نشان خواهد داد. در این فصل کیف های جادار، بزرگ ، شلخته و نرم به وفور تولید می شوند. پیشنهاد میکنیم که سراغ کیفهای بزرگ و دست و پا گیر نروید چرا که در یک مجلس عروسی که دائم میخواهید جا به جا شوید داشتن چنین کیفی بسیار آزار دهنده خواهد بود. در این بخش، فرض کنید که شما قصد ایجاد یک حساب کاملاً جدید با یک امانت جیمیل را دارید. زیپ هایی که برای این نوع کیف ها به کار میرود از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.