راهنمای خرید لباس و وسایل ورزشی

قیمت این کفشها از ۲۲ تا ۲۲۵ پوند خواهد بود و سوگوت امیدوار است که به اندازه سری معروف ایر جردن نایک موفق باشند. به این ترتیب، بانوان ورزشکار بدون هیچ دغدغهای، میتوانند حتی بالانس بزنند. ایجاد و گسترش برند اختصاصی خودت در حالیکه هنوز ورزشکار حرفهای هستی میتواند دشوار باشد. هر نوع لباسی که انتخاب میکنید، حتما باید 3 فاکتور اساسی را داشتهباشد؛ رطوبت را جذب کند، مانع از ایجاد بوی بد در بدن شود و در طول تمرین شما را خنک نگه دارد. حتما باید از پارچه سبک تهیه شده باشد. اگر قصد خرید لباس های ورزشی نایلونی یا شمعی و بادگیر را دارید، حتما انواعی از لباس ها را انتخاب کنید که یک آستر نخی داشته باشند. بنابراین اگر از ورزشگاه برگشته اید و حوصله شستن لباس هایتان را ندارید، بهتر است آنها را از داخل ساک ورزشی تان خارج نکنید. اگر به سایتهای کمپانیهای معتبر و نام آشنای دنیا سری بزنید، خواهید دید که سویشرت جزء اولین گزینههایی است که به چشم میخورد.

این شرکت اکنون کفشهای Magician اوزیل را (که برای بزرگداشت گل خیرهکننده او در لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۶ برای آرسنال در برابر لودوگورتس به ثمر رسانده بود، ساخته شده) با پیام شخصی این بازیکن میفروشد. او در مسابقات نسخه اولیه کفشهایش را استفاده میکرد و اکنون آماده است تا این کفشها را به فروش بگذارد. تیشرتها، کلاهها، لباسهای ورزشی و گرمکنهای M10 همگی در کارخانه اندونزی ساخته میشوند و سوگوت پیشبینی میکند که فروش کفشها در سال اول میتواند بیش از ۱٫۵ میلیون پوند برای اوزیل درآمد داشته باشد. آخرین قرارداد اوزیل با آدیداس، به ارزش ۲۲ میلیون پوند، در سال ۲۰۲۰ به پایان رسید و سوگوت در این باره گفت: «ما میخواهیم با آدیداس، نایک و پوما مقابله کنیم.

اما برند M10 در سال اول حضورش بیش از یک میلیون پوند گردش مالی داشت. او رئیس کمپانی لباسهای M10 است، داراییهای بزرگی دارد و دارای سهام کمپانی لوازم آرایشی و یک باشگاه فوتبال مکزیکی است. او همچنین سال گذشته به همراه ستاره هالیوود «اوا لانگوریا» و مدل معروف «کیت آپتون» سهام باشگاه فوتبال مکزیکی نکاکسا را خریداری کرد. هافبک سابق مانشافت آنچنان سرمایهای بهم زده که مطمئنا در آینده نزدیک کارآفرینان بزرگی مثل جف بزوس، ریچارد برنسون و آلن شوگر را شگفتزده خواهد کرد. اهمیت دادن به بدنتان بعد از یک فعالیت ورزشی با پوشیدن یک سوییشرت اسپرت، گزینه قابل تاملی است که هر ورزشکار بعد از سرد کردن بدن باید به آن اهمیت بدهد. در این روش بهتر است برای تشخیص درستتر یک برگه سفید زیر مچ نگه دارید.

این سرمایهگذاری بسیار هوشمندانه بود. در بعضی از ورزشها تعادل بسیار مهم است. بنابراین، مهم است که لباس ورزشیای را انتخاب کنید که تمرین کردن با آن برای شما راحت باشد. البته شاید در مغازههای دیگر این بازار هم بتوانید این اقلام را پیدا کنید. البته باید شلوار را با توجه به نوع ورزشی که انجام میدهید انتخاب کنید. اوزیل ۳۳ ساله همچنین مجوز نام تجاری خود را به برادران ایتالیایی آلبرتو و نیکولا فرانچسکی داده است که در سال ۲۰۱۴ شرکت کفشهای گرانقیمت خود به نام Hide & Jack را تأسیس کردند. سوگوت افزود: «امپراتوری تجاری در حال گسترش مسوت پیامی برای سایر فوتبالیستهاست که در پایان دوران حرفهای خود چه کارهایی میتوانند انجام دهند. و اما شگفتانگیزترین حرکت تجاری اوزیل در کمپانی لوازم آرایش است. CTZN محصولاتی تخصصی برای رنگ پوست آسیایی و خاورمیانهای دارد و سوگوت اعلام کرد: «خیلی از مردم نمیدانند مسوت تجارت موفقی در زمینه لوازم آرایشی دارد!