راهنمای خرید لباس و وسایل ورزشی

سامیلگیل گفت: کابران هنگامی که این پیرهن را میپوشند و بر روی بخشی از عضلات خود طی تمرین ورزشی کار میکند هشدارهای متنی دریافت میکنند یا پیراهن یا لگ ورزشی آنها روشن میشود تا به آنها اطلاع دهد که تنها بر روی یک گروه عضلانی خاص خود بیش از حد کار کردهاند و این فناوری کاربر را مطلع میکند که باید تمرین یا جلسه تمرین خود را متوقف کند. شفرد سالها وقت خود را صرف ایجاد این فناوری کرد و در همین سالها نیز “ایلیدا سامیلگیل”(Ilyada Samilgil) از دانشگاه کرنل با او همکاری میکرد و با یکدیگر در حال تلاش برای تعبیه این فناوری در یک لباس ورزشی بودند و در نهایت موفق شدند لباسی تولید کند که هنگامی که فرد بر بخشی از عضلات خود طی تمرین ورزشی کار میکند، با این فناوری به کاربر اطلاع دهند. پس اگر موردی هست که به نظرتان میتواند جزو بهترین برندهای لباس ورزشی ایرانی باشد و ما نام نبردیم، لطفا در قسمت دیدگاهها برایمان بنویسید.

در ابتدای سال ۲۰۲۰، ترند لباس ورزشی زنانه ، نیم تنه و لگ معرفی شد. شرافیت از دیگر برندهای ایرانی فعال درزمینه تولید پوشاک ورزشی است، برندی تقریبا تازهتأسیس که در کنار سایر برندهای ایرانی رقیب در حال رشد است. به شما خانمهای اهل ورزشی که دنبال محصولات رنگ شاد میگردید، پیشنهاد میکنیم از مجموعه لگینگ و نیمتنه ورزشی RNS هم دیدن کنید. اگر از پوشاک ورزشی برندهای نامبردهمان هم استفاده کردهاید، میتوانید نظرتان را درمورد کیفیت جنس و دوخت محصولاتشان با ما مطرح کنید. ایسر از پیشرفته ترین فناوریها برای تولید پوشاک ورزشی ویژه کوهستان یا هر مکانی با هوای سرد، بهره میگیرد. شلوار به دلیل اینکه به راحتی در انجام حرکات ورزشی کمک میکند اهمیت زیادی دارد.

تیشرت ورزشی: تیشرتهای ورزشی در مدلهای مختلف آستین کوتاه و بلند نیاز افراد را تا حد زیادی برای ورزش رفع میکنند و میتوان آنها را در پارک، منزل، محل کار و غیره پوشید. اگر خواهان زیبایی و متفاوت بودن هستید میتوانید یک ست ورزشی زنانه بخرید و از ورزش کردنتان لذت ببرید. پس اگر علاقه مند هستید که برای بهبود فعالیت ورزشیتان و افزایش کیفیت آن تلاشی کرده باشید، این مطلب را ادامه دهید تا با راهنمای ست لباس ورزشی زنانه بیشتر آشنایی پیدا کنید. یکی دیگر از گزینههای پیشنهادی که برای داشتن یک ست لباس ورزشی زنانه به شما معرفی میکنیم شلوار ورزشی اسلش است. به همین علت در سال ۱۹۲۲، سوزان لنگلین اولین بانوی تنیس باز در باشگاه و در اجرای مسابقات تنیس، دامن کوتاه پوشید و پس از آن، تغییرات قابل توجهی در پوشش لباس ورزشی بانوان و نیز کفش و لباس ورزشی دخترانه به وجود آمد.

فناوری “لایت لیس” در مسابقات NFL۱ و Future امسال مقام اول را کسب کرد و ۵۰ هزار دلار جایزه به محققان آن اهدا شد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپکتروم نیوز، “راب شفرد”(Rob Shepherd) خالق فناوری “لایت لیس” گفت: آن پیراهنها نور را از خود عبور میدهند و هنگامی که آنها را بکشید یا فشار دهید میتوانید شدت خروجی نور را تغییر دهید. سایز لباس مورد دیگری است که باید به آن دقت شود. مثلا شاید برای پیادهروی معمولی استفاده از یک شلوار ورزشی با سایز گشاد یا تنگ چندان مهم نباشد. البته به این نکته توجه کنید که برندهای مختلف در سایزهای خود تفاوتهایی دارد, بنابراین قبل از خرید باید سایز لباس را با اندازه بدن خود به دقت مقایسه کنید. بنابراین اگر قصد خرید یک دست لباس ورزشی با کیفیت را دارید باید به نکات زیر توجه کنید با جیمیتو همراه باشید. شفر گفت: این موضوع سبب اعتبار کار ما میشود و بنابراین میتواند در بازار فروش این محصول تاثیر خوبی داشته باشد.