خرید لباس ورزشی مردانه آدیداس، لباس ورزشی نایکی و ست ورزشی هالیدی

مسلما برای خانم هایی که علاقه مند به ورزش و فعالیت در فضای باز هستند پوشیدن یک ست ورزشی شیک و به همراه داشتن گرمکن می تواند بسیار مناسب و کاربردی باشد. پوشیدن پیراهن نایلونی یا استفاده از لباس ورزشی تهیه شده از الیاف مصنوعی به هیچ عنوان توصیه نمی شود. همچنین پیراهن ورزشی باید در سایز مناسب تهیه شود و نه خیلی گشاد باشد که مانع تمرین کردن شود و نه خیلی تنگ باشد که بدن ورزشکار را فشار دهد و مانع از تمرین وی شود. بهتر است تاپ ورزشی که خریداری می کنید دارای کیفیت مناسب باشد تا بتواند مانع مرطوب ماندن بدن شود و دمای بدن را تنظیم کند.

تا هم از لحاظ هزینه هم از دید کیفیت بهترین انتخاب را داشته باشید. از لحاظ روانی پوشیدن لباسی که احساس خوبی به شما میدهد باعث بالا بردن اعتماد به نفس شما و در نتیجه افزایش کاراییتان خواهد شد. بیایید برای لحظه ای به سراغ شلوارهای بزرگ و مورد علاقه خود بروید و موارد زیر را تصویر کنیم: انجام یوگا یا انجام حرکت ۱۸۰ درجه و تلاش برای تمرکز کردن، در حالی که احساس می کنید با پوشیدن این مدل از شلوارها پاهای عریان شما معلوم بوده و باعث ناراحتی شما می شود. در این بین میتوان سراغ پارچههایی رفت که مخلوطی از پلی پروپلین، پلی استر، و یا اسپندکس یا پشم باشند که البته پنبه مطلوب تر است. در ادامه ۵ نکته مهم را برای انتخاب لباس ورزشی مناسب ارائه میدهیم و اطلاعات مختصری نیز درباره نحوه خرید لباس به صورت آنلاین را در اختیار شما قرار میدهیم.

2- لباس ورزشی باید در سایز مناسب باشد. جالب است بدانید که در بیشتر موارد به علت پوشیدن لباس نامناسب است. پوشیدن لباس ورزشیِ مناسب برای حفظ سلامت فرد هنگام تمرین کردن بسیار حائز اهمیت است. الیاف هایی مثل پلیاستر، پلی پروپیلن، گرافیت و دیگر پارچههای ترکیبی برای ورزش های مناسب است. باید جیب هایی در لباس ایجاد شود تا بازیکنان بتوانند وسایل مورد نیاز خود مانند توپ، مچ بند و غیره را در ان قرار دهند. اگر که زیاد عرق میکنید، بهتر است که در حین ورزش فقط لباس نخی بپوشید، زیرا لباس هایی با الیاف مصنوعی، باعث میشود که بیشتر عرق کنید و لباستان بو بگیرد. الیاف های نانو نیزاز تعریق جلوگیری کرده، پاها را خشک نگه میدارند و باعث می شوند تا پاها بو نگیرند. هیچ گاه لباس های ورزشی استفاده شده را در کمد قرار ندهید یا روی تخت رها نکنید؛ زیرا باعث انتقال آلودگی و ایجاد بوی بد به دیگر لباس ها و لوازم شما خواهد شد.

ولی بهتر است اطلاعات جامعی هم درمورد انواع لباس های ورزشی متداول، که در همه فروشگاه ها و بازار های ورزشی پیدا می شود، به شما ورزشکاران عزیز بدهیم. در حالی که شاید برای شما مهم نباشد، که لباس های تمرینی شما خوب به نظر برسد، ولی باید برای شما مهم باشد که این لباس بتواند از شما حمایت کند و بتواند در مقابل تمرینات شما ، یا یوگا، تنیس یا MMA مقاومت کند. جوراب ورزشی باید از الیافی تهیه شود که مقاومت بالایی داشته باشد و در اثر شست وشو از بین نرود. اما تلاش کنید به دنبال لباسی بگردید که برای ورزش مخصوص خود نیاز دارید و به این نکته توجه کنید که جنس لباسی که انتخاب میکنید، علاوه بر سایز مناسب، از الیافی نرم و راحت باشد که در آن احساس راحتی میکنید و همچنین رطوبت را از بدنتان دور کند.