خرید لباس ورزشی مردانه آدیداس، لباس ورزشی نایکی و ست ورزشی هالیدی

لباس را با آب سرد بشویید و از آب گرم استفاده نکنید چرا که ممکن است به اسپانسر ، شماره و سایر علائم روی لباس که بصورت پرس گرم حک شده اند آسیب بزند. لباس های سفید را حتما جداگانه بشویید. البته تا وقتی که حوصله تان سر جایش بیاید و بخواهید آنها را بشویید. تنگ بودن لباس ورزشی اجازه حرکات راحت شما را می گیرد و گشاد و یا بلند بودن آن باعث می شود که لباس به دست و پای شما بپیچد و یا از تن در بیاید و سبب اختلال در تمرین ورزشی شما شود. در مورد شلوار یا شلوارک، پیشنهاد ما استفاده از شلوارک برای تمرین در باشگاه بدن سازی است تا بدن شما بیشتر با اکسیژن و محیط بیرون ارتباط داشته باشد. همینطور پایین بودن دمای بدن و تمرین با لباس کم در هوای سرد سبب می شود تا سرما بخورید یا دچار خشکی ماهیچه شوید.

لباس ورزشی که شما در هنگام ورزش می پوشید نباید خیلی تنگ و یا خیلی گشاد باشد. هنگامی که لباس ورزشی متناسب با سایزتان بپوشید، ناخودآگاه تمرکز بیشتری روی انجام دادن حرکت های ورزشی خواهید داشت و تغییراتی را که بدنتان کم کم بر اثر ورزش پیدا می کند، برایتان قابل لمس تر خواهند بود. بهترین جنس لباس ورزشی زنانه اصل می تواند نخ پنبه باشد، چون خانم ها پوست های بسیار حساسی دارند و استفاده از این لباس ها برای جلوگیری از عرق سوز شدن و ایجاد حساسیت پوستی، مناسب هستند. معمولا پارچه های ملانژ از حدود 40 درصد پلی استر و 60 درصد نخ پنبه ترکیب شده اند. برای اینکه لباس های ورزشی با چند بار شستشو شکل خود را از دست ندهند ، معمولا پنبه رابا الیاف پلی استر ترکیب می کنند.

تیم های ملی طرف قرارداد با شرکت آدیداس در جام جهانی (2018): روسیه، مصر، اسپانیا، مراکش، آرژانتین، آلمان، مکزیک، سوئد، بلژیک، کلمبیا ، ژاپن و تیم ملی ایران. الیاف های مصنوعی مانند نایلون، با اینکه سبک و راحت اند ولی قدرت جذب رطوبت را ندارند و سبب مشکلات پوستی می شوند. شلوارهای ورزشی با جنس الیاف مصنوعی هم باید حتما آستر نخی داشته باشند تا از قرمزی، خارش و ابتلا به ناراحتی های قارچی در ناحیه کشاله ران در اثر عرق کردن، جلوگیری شود. لباس های ورزشی نایلونی و شمعی، عمر طولانی تری دارند و راحت تر شسته می شوند اما لباس های نخی بیشتر از پوست بدن محافظت می کنند.

انتخاب یک لباس ورزشی مناسب به بهبود حرکات ورزشی تان کمک می کند ، همچنین جنس مناسب لباس ورزشی از عرق سوز شدن و ابتلا به بیماری های قارچی پوستی پیشگیری می کند. البته این موضوع را فراموش نکنید که لباس شما علاوه بر زیبایی و راحتی باید با رشته­ ورزشی شما نیز متناسب باشد. نیم تنه های اسپرت برای نشان دادن عضلات شکمی و تاپ های ورزشی برای آزادی حرکت شانه ها بسیار مناسب ترند. لباس های پنبه ای به مرور زمان بر اثر شستشو شکل خود را از دست می دهد و بعد از هر بار شست وشو شل تر می شود . و بهترین را انتخاب کنید تا شرافیت سریع تر از تمام فروشگاه های مشابه این محصولات را برای شما ارسال کند. لباس ورزشی که شما خریداری می کنید باید برای برای همان فصل مناسب باشد و بهتر است برای هر فصل لباس های ورزشی مناسب آن فصل را خریداری کنید.