خرید لباس ورزشی به روش حرفه ای ها + نکات

اگر هم در غرب یا شرق هستید؛ مترو سوار شوید و در ایستگاه منیریه که واقع در خط 3 مترو است، از قطار پیاده شوید.حتی اگر از خط 2 مترو سوار قطار شدهاید و خط عوض کردن را دوست ندارید در ایستگاه دانشگاه امام علی از قطار پیاده شوید و از آنجا حدود 10 دقیقه تا منیریه پیاده روی کنید. گرمکن مردانه – لباس های مناسب ورزش هایی نظیر پیاده روی در طبیعت، تمرینات باشگاهی بهمراه کفش ورزشی مردانه مخصوص دویدن می باشند، این گرمکن ها لباس هایی آستین بلند، سبک وزن و متناسب با شلوار ورزشی شما هستند. لیوان و ماگ های هواداری ، تابلو شاسی و پوستر هواداری و سایر محصولات چاپی از بهترین چاپخانه ها تهیه و کیفیت بسیار مرغوبی دارند .

چنانچه تصمیم به تهیه لباس ورزشی با الیاف مصنوعی را دارید، پیش از خرید توجه کنید که آستر آن از جنس نخ یا دیگر الیاف های طبیعی باشد تا از صدمه به پوست پیشگیری کند. وبلاگ پیرکاردین- ورزش جزو ارکان یک زندگی سالم است چرا که این فعالیت بدنی سلامت جسم و به دنبال آن سلامت روان را تضمین می کند، شاید بپرسید پرداختن به موضوع ورزش در دنیای مُد چه ضرورتی دارد اما اتفاقا از آنجایی که هر ورزشی لباس مخصوص به خود را دارد و اگر از لباس مناسب آن ورزش استفاده نکنید ممکن است در حین ورزش آسیب ببینید یا بازدهی کمتری داشته باشید بنابراین با ما همراه باشید تا با لباس های مناسب هر ورزش آشنا شوید. هر نوع لباسی که انتخاب میکنید، حتما باید 3 فاکتور اساسی را داشته باشد؛ رطوبت را جذب کند، مانع از ایجاد بوی بد در بدن شود و در طول تمرین شما را خنک نگه دارد.

نکته مهم در مورد لباس های ورزشی این است که باید کمی در بدن آزاد باشند تا بتوانید به راحتی با آنها به ورزش و فعالیت های فیزیکی خود بپردازید. لباس های ورزشی با کیفیت بالا اصلا ارزان نیستند، اما اگر برنامه ریزی کنید و هوشمندانه سرمایه گذاری کنید، دیگر نیازی به خرید ست های جدید برای هر فصل نخواهید داشت. تیم های ملی طرف قرارداد با شرکت آدیداس در جام جهانی (2018): عربستان سعودی، پرتغال، فرانسه، استرالیا، کرواسی، نیجریه، برزیل، کره جنوبی، انگلستان و لهستان. در مورد ساک یا کوله پشتی ورزشی هم همینطور است.ساکهای کوچک خوشرنگ و زیبا با قیمت 15 هزار تومان تا کوله و ساکهای گرانتر تا 100 هزار تومان هم در مغازههای اینجا در دسترس شماهستند. اینجا از پایینترین قیمت یعنی برای مثال ساقهای 15 هزار تومانی تابالاترین قیمت یعنی 500 هزار تومان وجود دارد. از آنجایی که کوهنوردی ورزشی انفرادی و دسته جمعی و خانوادگی است، طرفداران زیادی دارد.شاید در نگاه اول بیشتر تجهیزاتی که در این مغازهها میبینید به نظر ویژه کوهنوردان حرفهای باشد اما برای کوهپیماییهای تفریحی هم در اینجا وسایل جالبی وجود دارد که باید آنها را ببینید.

اول سراغ کفش کوه می رویم.کفشهای ساق دار با بندهای کلفت و محکم و کفیهای ضخیم و عاجدار شما را برای کوهنوردی صدا میکنند. هودیها در انواع جلو بسته، دکمه و زیپ دار موجود هستند که شما با توجه به نیاز خود میتوانید آنها را تهیه کنید. و دارای انواع جلو بسته، دکمه و زیپ دار هودی است که میتوان بسته به نیازمان آن را تهیه کنیم. مسلما کیفیت آنها خیلی با هم متفاوت است اما برای کسانی که همیشه کوه نمیروند یا حتی کسانی که میخواهند کوهنوردی حرفهای انجام دهند و این کار را تازه آغاز کردهاند، خریدن کفشهای ارزانتر را توصیه میکنیم. زیرا راحتی شما در حین انجام حرکات ورزشی مهم است. برای انجام فعالیت ورزشی در درجه حرارت 16 تا 27 درجه سانتی گراد پیراهن نازک و شورت ورزشی بپوشید. اولین فروشگاههایی که در ضلع شمالی آنها را خواهید دید،مغازههایی هستند که تجهیزات کوهنوردی از طناب و کوله تا لباس و کفش کوهنوردی را میفروشند.