خرید لباس ورزشی به روش حرفه ای ها + نکات

به همین دلیل و با توجه به اینکه ورزش بر روی سیستم ایمنی بدن، تقویت استخوانها و گردش بهتر خون و دفع سموم از بدن موثر است، بهتر است روزانه ورزش کنید و در این حرکات ورزشی از لباس و کفش ورزشی مردانه با قیمت مناسب و باکیفیت استفاده کنید. مهمترین ویژگی لباس ورزشی این است که عرق روی پوست را جذب کند و مانع از بروز بیماریهای پوستی شود. تکنولوژِ کلایماکول با تهویه میکرو اجازه میدهد تا جریان هوا با پوست شما تماس پیدا کند. جنس و مدل لباس ورزشی، کاملاً به نوع ورزش، دمای هوا و سلیقه شخصی شما مرتبط است. برای ورزش کردن در دمای زیر ۶ درجه سانتیگراد حتماً از لباس ورزشی گرم و کاملاً پوشیده استفاده کنید. شاید بانوان خیلی برای انتخاب لباس مناسب برای ورزش دغدغهای نداشته باشند، زیرا معمولا بهترین لباس ورزشی که برای بانوان در این گونه رشتهها توصیه میشود تاپ شرتک یا تاپ شلوارک است.

برای نتخاب بهترین گزینه ما به شما اگر سینههای بزرگی دارید، تاپ نیمه را توصیه میکنیم تا فرم و راحتی بهتری برای شما داشته باشد. بله این موارد درست است، ظاهر، رنگ، فرم و … فرم لباس هم احتمالا برای شما اهمیت ویژهای دارد، این موضوع که آستین بلند باشد یا آستین کوتاه. تکنولوژی کلایما وارم (Climawarm) آدیداس هم برای گرم کردن شما در حال ورزش به کار برده میشود. آدیداس هم تکنولوژی تولید لباس ورزشی مخصوص خود را دارد که اسم آن کلایماکول (Climacool) است. با هم این موارد را بررسی کنیم. قبل از اینکه لباس ورزشی خود را انتخاب کنید، این موارد را در نظر بگیرید تا در حین انجام ورزش حرفه ای دچار مشکل نشوید. یکی از موارد مهم در انتخاب لباس باشگاه آزاد بودن تیشرت است.

زمانی که شما برای ورزش در حال عرق ریختن هستید، گلیکوژن و کربوهیدرات نقش سوخت را در بدن شما ایفا میکنند و سوخت رسانی و تغذیه به عضلات بدن، برعهده خون و اکسیژن است. لباس یکی از نکات مهم در رشد عضلات به حساب میآید زیرا در سوخت و ساخت، اکسیژن رسانی و تعیین قدرت تاثیر مستقیمی دارد. همانطور که در بالا گفتیم لباس نقش پوست دوم را حین ورزش برای شما ایفا میکند، شاید با خود بگویید که چرا نویسنده به این جمله گیر داده است، پاسخ کوتاه است؛ زیرا مهم است. هنگام خرید لباس ورزشی به کیفیت آن توجه نمایید زیرا لباس های بی کیفیت بر اثر شستشو تغییر رنگ و سایز می دهند اما لباس های با کیفیت که از مواد مناسب تهیه شده اند عرق را به خود جذب می کنند و شما با پوشیدن این گونه لباس ها احساس راحتی خواهید کرد.

، اما مهمترین نکته که در رابطه با انتخاب لباس ورزشی مناسب مطرح است، جنس لباس ورزشی مناسب است. اگر هنوز فکر میکنید جنس پارچه نخ پنبه بهترین جنس لباس ورزشی است، سخت در اشتباهید. پارچه هایی که بیش از حد سنگین باشند و از جنس پلی استر یا پنبه نباشند، در اثر عرق زیاد چسبناک شده و به پوست شما آسیب می رسانند و به زیر بغل شما چسبیده و منجر به ایجاد بوی بیشتر و خارش شدید در این نواحی می شود. جنس این گونه از لباسها باتوجه به وجود برجستگیهایی همچون سینه باید از جنس پلی استر کشی باشد تا برای شما دستوپاگیر نباشد.