تولیدی کفش طبی زنانه سایز بزرگ

اما اگر قبلاً از مارک خاصی خرید نکرده اید، یک روش عالی برای اطمینان از اندازه مناسب این است که ابتدا آن را در یک فروشگاه حضوری امتحان کنید و اگر کفش مدنظرتان از این مارک بخصوص را حضوری نیافتید، می توانید آن را در فروشگاه های آنلاین بیابید. اما نگران نباشید این بلوزها کاملاً به صرفه هستند و برای فصل سرما هم می توانید از آن ها بهره ببرید. اما اگر دوست داشته باشید از رنگ های متفاوت استفاده کنید هم نگران نباشید چون رنگ های متضاد و متفاوت هم امسال از ترندها هستند. همین نسبت در شلوار هم کاربرد دارد، همراه شلوار اورسایز بالاتنه ای سایز و فیت انتخاب کنید فقط دقت کنید خیلی چسبان و تنگ نباشد چون اختلاف شکل ظاهر شما عجیب و غریب به نظر خواهد رسید.در انتخاب این تقسیم بندی به نوع اندام خود نیز توجه کنید. یک قانون ساده در استفاده از لباس های اورسایز این است: برای لباس هایی که می خواهید همراه لباس های اورسایز بپوشید سراغ آیتم هایی بروید که فیت باشند و به اندام شما فرم بدهند.

پس اگر می خواهید مثلا از یک هودی با شلوار بگ اسفاده کنید، لباس هایتان را تک رنگ انتخاب کنید. این استایل را با شلوار جین هماهنگ کنید و قسمت جلوی بلوز را در کمر شلوار به داخل ببرید. فقط کافیست یک بلوز یقه اسکی چسبان را برای زیر آن انتخاب کنید. یک نکته مهم در انتخاب پالتو یا کت اورسایز جای سرشانه است. اگرچه پالتو اور سایز سرشانه افتاده امسال خیلی ترند است اما در کل برای داشتن استایلی کلاسیک می توانید پالتو یا کت اورسایزی انتخاب کنید که سرشانه سرجای خود باشد اما به لحاظ عرضی بزرگتر باشد.

حتماً می پرسید که چگونه می توانید این بلوز را برای فصل زمستان ست کنید. بلوز اورسایز را چگونه ست کنیم؟ اگر انتخاب شما مدل های جلو بسته هستند که باید بگوییم انتخاب مناسبی ست. بهترین اندازه پاشنه برای کفش های طبی ۳ سانت می باشد که بیشتر از این اندازه را باید در کفش های طبی لژدار جستجو کرد. آستین ها باید کمی بلندتر از حالت معمول باشد مثلا حدود 5/2 سانتی تر پایین تر از استخوان مچ کافی است همین چند سانت اضافی باعث می شود دست شما هنگام حرکت در کت پنهان شود. دقت کنید بیشتر از 5 سانتی متر از شانه هایتان پایین نیفتاده باشد. این استایل را می توانید با یک شال زنانه پشمی گرم تکمیل کنید اما دقت کنید تا این شال پشمی خیلی پهن و ضخیم نباشد تا تعادل بالاتنه نسبت به پایین تنه شما را به هم بریزد. شما برای هر کدام از این مدل ها می توانید ست زیبایی داشته باشید.

برای این ست می توانید دو تا سه دکمه ی بالای آن را باز بگذارید و بقیه را ببندید. خرید از این مرکز این امتیاز را به مشتری می دهد تا مدل های متنوع را در قیمت های مناسب به تعداد مورد نیاز سفارش دهند. در حالی که هیچ آمار رسمی در مورد اندازه متوسط کفش وجود ندارد اما به طور کلی تصور می شود که برای آقایان ۴۵ به بالا کمی غیر استاندارد است! همانطور که امروزه اندازه لباس های مردانه به طور متوسط بزرگتر شده است، طی چند دهه گذشته، اعتقاد بر این است که اندازه کفش متوسط مردان دو اندازه افزایش یافته است، اما این در حالی است که بسیاری از تولیدکنندگان کفش و کفش ها مطابق روند پیش نرفته اند، بنابراین یافتن کفش هایی که بیش از دو اندازه بالاتر از متوسط فعلی باشد، اغلب مشکل است. در سفارش بر اساس سایزبندی لیست سایزها داده می شود و تولید بر اساس سایزها داده می شود.