بهترین لباس ورزشی را چطور انتخاب کنیم؟

اسپندكس از آنجایی که به سرعت رطوبت را از خود عبور میدهد، در لباس زیر و لباسهای کشی مورد استفاده قرار میگیرد ، جنس اینگونه لباسها به گونهای است که حین خم شدن و انجام حرکات کششی بهخوبی از خود انعطاف نشان میدهند، بنابراین انتخاب خوبی برای ورزشهایی مانند یوگا، پیلاتس و ايروبیک به حساب میآیند. بنابراین انتخاب خوبی برای ورزشهایی مانند یوگا، پیلاتس و ايروبیک به حساب میآیند. لباسهای رنگی با جزئیات زیاد به بالاتنه جلوه بیشتری میدهند. پوشیدن شلوار گشاد کمی قد شما را بلندتر نشان میدهد و تعادل بالاتنه و پایین تنه را برقرار میکند اما در عوض پوشیدن شلوارهایی که خط راهراه عمودی دارند، اندازه رانها را بزرگتر نشان میدهند و زیبایی ظاهری بدن را کمتر میکنند.

رنگهای روشن توجه را به بالاتنه معطوف میکند و پایین تنه شما را کمتر در معرض دید قرار میدهد. برای آنکه بعد از ورود به یک فروشگاه ورزشی سردرگم نشوید، بهتر است انواع لباسهای ورزشی و مهمترین خصوصیات آنها را بشناسید. در ابتدا باید شما جنس پارچهای که لباس دارد را بشناسید. یک لباس ورزشی مناسب باید در عین راحتی، اندام شما را زیباتر نشان داده و از تعریق بدن جلوگیری کند. به طورکلی یک لباس ورزشی مناسب باید حین تمرین خشک بماند، راحت باشد، اندازه مناسب داشته باشد و کاملا اندازه بدن شما باشد. خرید آنلاین لباس ورزشی تیم های مختلف می تواند یک هدیه هیجان انگیز و جذاب برای علاقمندان به ورزش باشد. این برند آمریکایی، روی پوشاک ورزشی حمایتی و محافظتی که زیر پوشاک به طور معمول خود میپوشید تمرکز میکنید.

کفش ورزشی باید اندازه مناسب داشته باشد، به طوری که قوزک پایتان به هیچعنوان در آن نچرخد و انعطافپذیری بالایی داشته باشد و با استفاده از ساختار چند لایه ضربات سنگین را جذب کند. در این روش باید در نور روز و با صورتی بدون هیچگونه آرایش مقابل آینه بایستید و یک کاغذ سفید را کنار صورت بگیرید اگر در این شرایط رنگ پوست صورت شما به زردی زد یعنی پوست گرمی دارید و اگر رنگ پوست شما متمایل به صورتی بود شما پوست سردی دارید. پس همیشه توجه داشته باشید که لباسهای پنبهای خود را بعد از هر بار ورزش کردن بشویید و به طور کامل خشک كنيد. توجه داشته باشید که هر کفش باید متناسب با رشته ورزشی تان انتخاب شود. هر نوع لباسی که انتخاب میکنید، حتما باید 3 فاکتور اساسی را داشته باشد؛ رطوبت را جذب کند، مانع از ایجاد بوی بد در بدن شود و در طول تمرین شما را خنک نگه دارد.

از پرطرفدارترین انواع لباسهای ورزشی بین خانمهاست.تاپهای با کیفیت از الیاف مخصوص تهيه میشوند که تهویه مناسب داشته و دمان بدن را ثابت نگه میدارند. الیاف نانو هم پا را خشک نگه میدارند و مانع از بوی بد پا میشوند. لباس های خاکستری و آبی را میتوانید با هم بشویید. اگر اهل باشگاه و ورزش کردن هستید پیشنهاد می کنم همین ست را برای خود در نظر بگیرید. چنانچه می خواهید یک ورزش مفرح متناسب با اهداف بدنسازی و تناسب اندام خود را تجربه کنید، بنابراین باید از لباس ورزشی مناسب هم استفاده کنید. در شرق تهران هم میدان هفت حوض میتواند پاسخگو نیازهای شما باشد.