بهترین لباس ورزشی را از چه جنس و نوعی انتخاب کنید+راهنمای خرید – ایرانوس

محصولات باکیفیت برند آندر آمور شامل لگ ورزشی، هودی، تیشرت، کتونی و کفش زنانه و مردانه است که میتوانید محصولات اصل آن را از نمایندگی با قیمت مناسب تهیه کنید. محصولات این شرکت به همان مقداری که کاربردی هستند. اگر رنگهای شاد را میپسندید، به جای ترند تیره ۲۰۲۰، به سراغ رنگهای صورتی و نارنجی بروید. کمپانیهای مطرح در رونمایی آغازین خود، تنها لباسهای ورزشی فصل گرم را معرفی نکرده و ستهای ورزشی کامل، در ترند لباس ورزشی زنانه به چشم میخورند. به همین دلیل همواره جنس نخ پنبه در ترند لباس ورزشی زنانه به چشم میخورد و آن را به انتخاب اول ورزشکاران مختلف، تبدیل کرده است. در ترند لباس ورزشی زنانه امسال بر خلاف سالهای گذشته، رنگهای تیره به چشم میخورند.

مورد مهم دیگری که در ترند لباس ورزشی زنانه مد نظر قرار گرفته، سبک بودن لباسها است. در سال ۲۰۱۷، لباسهایی کمی گشادتر، ترند بودند. آزادی حرکتی که لباسهایی با این جنس دارند، قابل مقایسه با سایر الیاف نیست. لباسهایی که درخشان و براق به نظر میآیند، جای طرحهای شلوغ قبلی را گرفتهاند. آن دسته از ورزشکارانی که تنها ورزشهای داخل سالنی انجام میدهند، لازم است که به آزادی حرکتی خود بیش از فصل گرم یا سرد توجه کنند. زیرا تمام الیاف، از نخ تشکیل شدهاند و تنها تفاوت، در طبیعی یا مصنوعی بودن آن نخ است. در واقع، این برند دارای پارچه ثبت شده است که همگی به طور خاص متناسب با نیازهای مختلف و فعالیتهای مختلف طراحی شدهاند. با این حال، امروزه پیشرفت تکنولوژی، خدمات بسیاری به کاربران ارائه داده است.

کافی است که سری به سایتهای برتر داخلی یا سایتهای مرجع خارجی بزنید. پوشیدن کفش ورزشی خاکی و سورمه ای هم برای آقایان ورزشکار از سایر رنگ ها شیک تر است. خانم ها می توانند از لباس هایی با رنگ های بنفش، نیلی و خاکی هم برای ورزش خارج از سالن استفاده کنند. اهمیت این مورد، زمانی پر رنگ میشود که بدانیم بالا ماندن دمای بدن حین فعالیت ورزشی، احتمال سکته قلبی را نیز افزایش میدهد. بهتر است تاپ ورزشی که خریداری می کنید دارای کیفیت مناسب باشد تا بتواند مانع مرطوب ماندن بدن شود و دمای بدن را تنظیم کند. تنگ و سفت بودن لباس ورزشی سبب میشود تا اندامها بهراحتی حرکت نکنند. کفش ورزشی: کفش ورزشی خوب سبب می شود تا فشار از روی زانو و مفاصل پاهایتان برداشته شود. اگر در هوا سرد نیز لباس ورزشی مناسب انتخاب کنید تا حدودی از آسیبهای ورزشی جلوگیری خواهید کرد.

در صورتی که لباس منتخبتان، امکان عبور هوا را نداشته باشد، خیلی زود گرمتان شده و دیگر حوصله ادامه دادن ورزش را ندارید. پیراهن را هیچوقت خیلی گشاد انتخاب نکنید، زیرا حین تمرین جلوی دست و پای شما را میگیرد. و مچ پا را به شکل کامل در برمیگیرد عالی است. الیاف رایج دیگری که در تهیه لباسهای ورزشی به کار میرود، ملانژ است. همینطور لطافت فوق العادهای که الیاف نخ پنبه دارد، از پوست بدنتان محافظت میکند. الیاف هایی مانند اسپندکس از پاها در برابر ضربه های احتمالی تا درصد بالایی محافظت می کند. برای مثال گاز پیک نیکیهای مخصوص کوه،کپسولهای خیلی کوچک قابل حمل دارند و قیمت آنها از 50 هزار تا 150 هزار تومان متغییر است. اگر کف پای صافی دارید یا استخوان انگشت شصت تان، انحراف دارد، به فروشگاههای مخصوص کفش و کتانی طبی رفته تا یک جفت کتانی ورزشی زیبا و متناسب با پای خود شما، برایتان طراحی و آماده کنند.