بهترین برند لباس ورزشی کدام است؟

پس از 28 ساعت و بررسی بوی متصاعد شده از نمونهها دریافتند پلیاستر که نوعی پارچه مصنوعی است، از الیاف طبیعی کتان بوی بدتری دارد. اگر هم لباس های با سایز های کوچک تر انتخاب کنید در این حالت هم به نوعی دیگر دچار مشکل می شوید. یکی از موارد اصلی در ورزش این است که حتما حین انجام آن عرق کنیم، پس بدیهی است که زمان ورزش بدن ما نیاز به اکسیژن رسانی داشته باشد، به همین دلیل و دلایل دیگر که به آنها اشاره خواهیم کرد، باید حتما از لباس مناسب استفاده کنیم. را در کمترین زمان دریافت کنید و با خیالی آسوده برای خرید محصولات مورد نظر خود از این فروشگاه اقدام نمایید و خاطرهای زیبا را برای خود رقم بزنید.

6- برای فصلهای مختلف لباسهای ورزشی مناسب آن فصل خریداری کنید. برای ورزش در فصلهای مختلف، لباسهای مناسب با همان فصل و برای ورزشهای مختلف هم لباس ورزشی مناسب با همان ورزش را انتخاب کنید. پس اگر از ورزشگاه برگشته اید و حوصله شستن لباس هایتان را ندارید، بهتر است آنها را از داخل ساک ورزشی تان خارج نکنید. مهمترین ویژگی لباس ورزشی این است که عرق روی پوست را جذب کند و مانع از بروز بیماریهای پوستی شود. باکیفیت بودن لباس باعث میشود تا پس از شستشو تغییر سایز ندهد. شلوارک ورزشی: این پوشاک خنک ورزشی برای فصل تابستان مناسبتر است و معمولا از جنس پنبه و کشی تولید میشود. اولین چیزی که در پوشیدن لباس ورزشی اهمیت بسیار زیادی دارد راحتی در حرکت و انجام ورزش است. برای جلوگیری از آسیب دیدگی باید از لباس مناسب محیط استفاده کنید. بهتر است برای هر ورزش جنس لباس ورزشی مخصوص آن ورزش را انتخاب کنید.

تی شرت و شلوارک برای افرادی که در سالن های ورزشی فعالیت می کنند، مناسب تر است اما گرمکن و شلوار بیشتر مناسب ورزش در فضاهای باز مانند زمین چمن، پارک یا حتی بازی گل کوچک در خیابان می خورد. لباس ورزشی صرفا یک لباس نیست، بلکه نقش پوست شما را در هنگام فعالیت و درست زمانی که نیاز به اکسیژن فراوان دارید ایفا میکند، علاوه بر این موضوع لباس ورزشی در تنظیم دمای مرکزی بدن تا حدودی موثر است. فعالیتهای برندهای لباس ورزشی در این زمینه بسیار موثر واقع شده است. در دماهای زیر صفر حتماً برای ورزش کردن از لباس گرم، کلاه و دستکش استفاده کنید. برای ورزش کردن در دمای زیر ۶ درجه سانتیگراد حتماً از لباس ورزشی گرم و کاملاً پوشیده استفاده کنید. در دمای ۶ الی ۱۶ درجه سانتیگراد سعی کنید حتماً پیراهن ورزشی آستینبلند و شلوار ورزشی مناسب بپوشید. بهترین و راحتترین سایز را برای خود انتخاب کنید.

کفشی را انتخاب کنید که با قوس کف پای شما متناسب باشد، کشش مناسبی داشته باشد و فعالیت را برای شما راحتتر کند. لباسهای پنبهای عموما برای ورزش گزینه مناسبی نیستند. این پارچه به دلیل انعطاف بالایی که دارد، برای ورزش هایی مانند پیلاتس، یوگا،ایروبیک و دو مناسب است. با توجه به اینکه در هنگام ورزش، بدن دچار تعرق دو برابر میشود باید از لباسهای مناسب و جاذب رطوبت استفاده کرد. ازآنجاکه در هنگام ورزش، بدن بیش از حالت عادی عرق میکند، باید لباسهای ورزشی با پوست سازگار باشد. لباس ورزشی با جنس نخ یا پنبه، بهخوبی عرق را جذب و از عرقسوز شدن یا تاول زدن پوست جلوگیری میکند. انتخاب لباس ورزشی به نوع فعالیت و هدف هر فرد بستگی دارد.