این ویژگی لباس ورزشی نیز بسیار مهم است

جوراب ورزشی باید به اندازهی کافی جذب پا و در عین حال راحت و بادوام باشد. یک لباس ورزشی مناسب باید حین تمرین خشک بماند، راحت باشد، اندازه مناسب داشته باشد و به طورکلی اندازه بدن شما باشد. البته فروشگاه وایپر در انتخاب این ست های ورزشی بسیار هوشمندانه عمل کرده است و توانسته است با ست های ورزشی فری سایز به نوعی خیال مشتری را از این بابت راحت کند و خیلی نگران سایز اینگونه لباس ها نباشند. لباس های ورزشی همانند مدل لباس های مجلسی برای بسیاری از خانم ها از اهمیت خاصی برخوردار است و بسیار برایشان مهم می باشد. فراموش نکنید با توجه به این که پا در حین تمرین کمی ورم میکند، یک کفش ورزشی تنگ میتواند بسیار آزاردهنده باشد. پس اگر از ورزشگاه برگشته اید و حوصله شستن لباس هایتان را ندارید، بهتر است آنها را از داخل ساک ورزشی تان خارج نکنید.

پارچه های بازیافت شده سبک، مانند پارچه های مورد استفاده در تی شرت Sundried Olperer، که دارای خاصیت ضد بو و طبیعی هستند و عرق را از بدن دور می کنند -به این معنی که در طول تمرین خشک تر و تمیز تر میشوند – باعث می شود بعد از آن احساس تمیز تری داشته باشید، را انتخاب نمایید. برای خرید اینترنتی کفش ورزشی، پایتان را دقیق اندازه بگیرید؛ این اندازهگیری را بعد از ظهر انجام دهید که سایز پا به بیشترین حد خود رسیده است. بنابراین بعد از پنج دقیقه ورزش احساس نمیکنید لباستان به تن شما چسبیده است و از گرما در حال خفه شدن هستید. اگر شما خانم های عزیز در کلاس های ورزشی شرکت دارید، قطعا در سالن های ورزشی و باشگاه افراد زیادی را می بینید که با لباس های اسپرت ورزشی بسیار خوش فرم و خوش اندام هستند و اگر شما هم به دنبال تنوع هستید تا استایلی زیبا و شیک داشته باشید می توانید با توجه به فرم اندام و سایز خود چند مدل را خریداری کنید.

یکی از جنس های مناسب برای لباس های ورزشی ، پنبه است زیرا لباس های پنبه ای رطوبت را به خود جذب می کنند . نوع جنس این شلوارها طوریست که تعریق زیاد، پوستتان را اذیت نمیکند. اما نکاتی چون آبوهوا، میزان راحتی و نوع ورزش خود را در نظر داشته باشید. یک جفت جوراب ورزشی از عرق کردن بیش از اندازهی پا جلوگیری میکند، باعث ایجاد احساس راحتی پا در کفش میشود و از پا در برابر تاول زدن و ناراحتیهای پوستی هم محافظت میکند. کیف ورزشی یا کوله پشتی ورزشی هم باید به اندازهی کافی سبک باشد و هم جیبهای متعددی برای قرار دادن لباسها و لوازم ورزشی شما داشته باشد.

کفش خود را به موقع عوض کنید؛ هر قدر هم که برای خرید کفش ورزشی پول صرف کرده باشید، قرار نیست تا ابد برایتان کار کند. کیفیت کفشهای ارزان هر قدر هم با کفشهای گران متفاوت باشد اما کار غیرحرفهایها را راه میاندازد.» به کفشها هم که نگاه کنید، میتوانید کیفیت آنها را از تفاوت دوخت، عاج و بند متوجه شوید. بهتر است سراغ برندهای معتبر ورزشی بروید که بهترین انتخابها را در اختیار شما میگذارند. به لطف برند هوئیز، شما میتوانید پوشاک ورزشی مورد علاقه خود را در هر مکانی بپوشید. به دلیل اینکه در هنگام ورزش کردن تمامی عضلات بدن با شدت بیشتری درگیر فعالیت می شوند و همچنین سوخت و ساز بدن نیز بسیار افزایش پیدا می کند پس برای اینکه عملکرد فرد بالا برود باید از لباس مخصوص استفاده کند که بتواند تمامی خواسته های فرد را برای عملکردی بهتر برآورده کند. پوشیدن گرمکن و شلوار ورزشی در محیط های سرباز، از پوست در برابر آسیب های احتمالی محافظت می کند، اما یادتان باشد که لباس های ورزشی خیلی گرم و پوشیده برای سالن های سربسته، چندان مناسب نیستند، زیرا باعث تشدید تعریق و کلافه شدن فرد ورزشکار می شوند و به دلیل تعریق زیاد هنگام ورزش، امکان بالا رفتن نیاز بدن به مصرف آب را بالا می برند.