انواع مدل های کیف زنانه [مدل کیف زنانه اسپرت و مجلسی]

جنس بیشتر این کیف ها از پارچه های ضخیم و چرم می باشد. کیسه های پارچه ای را که افراد مهاجر شمال شرق و مناطق حاشیه ای هند به انتهای چوب های دستی خود می بستند. از انواع پارچه مانند برزنتهای سبک گرفته تا پارچههای نخی، جین و چرمهای طبیعی. کیف های دوچرخه سوار ۳ نوع کیف دستی، صندوقچه ای و قاب مانند دارد. از سال ۱۹۰۰ به بعد رواج پیدا کرده به طوریکه بسیاری از طراحان برندهای بزرگ دنیا فروش های فوق العاده ای از این نوع کیف داشته اند. مدل های سنگ دوزی یا گل دوزی شده این کیف ها و بعضی مدل های براق و درخشان، انتخاب مناسبی برای مهمانی های شبانه خواهند بود. این نوع کیف بیشتر برای شرکت در مجالس یا قرارهای دوستانه و برای قرار دادن وسایل ضروری مانند، تلفن همراه، کارت های اعتباری و یا لوازم آرایشی انتخاب مناسب است. طبق معمول هنگامیکه بـه منظور خریدن کیف بیرون میرویم با مدلهای فراوانی مواجه میشویم و این تنوع بالا ممکن اسـت کمی گیج کننده باشد و انتخاب هاي مان کمی سخت شوند، شاید دلیل این امر نداشتن اطلاعات کافی درباره نوع کیف ها و کاربرشان باشد.

تفاوتی که در این نوع کیف با مدل های دیگر دوشی وجود دارد این است که یک محفظه به صورت مثلثی وجود دارد که بوسیله یک نوار و بند جلوی نیم تنه قرار می گیرد. ابعاد این کیف های می تواند کوچ(مینی) و بزرگ تر باشد که به صورت همزمان پوشیده می شود. این کیف ها برای حمل کتاب های دانش آموزان مورد استفاده قرار می گرفت اما یکی پس از دیگری از مد خارج می شدند. یک کیسه، معمولا از جنس قابل شستشو، که دارای حلقهها یا سایر سختافزار مورد استفاده برای وصل کردن آن به دوچرخه است، که توسط دوچرخه سواران مورد استفاده قرار میگیرد. کیف های ساتچل آکسفورد و کمبریج استایل دارای ویژگی های ساده ای بودند.

اگر به مهمانی غیرمنتظره ای دعوت شده اید، برای صرفه جویی در زمان و هزینه تان می توانید از فروشگاه های آنلاین معتبر یک خرید اینترنتی کیف مجلسی شیک داشته باشید. سبک جدید و نوآورانه ای در طراحی مدل های کیف می باشد که در سال ۲۰۱۹ توسط برند شنل ارائه شد. این کیف ها با ساختار منحنی جز محبوب ترین کیف های دستی به حساب می آید. به دلیل این ساختار و توزیع وزن به طور مساوی بسیار راحت بوده علی الخصوص وقتی که وسایل و وزن بیشتری را در کیف خود جا داده اید. به همین دلیل آن ها را Tote -به معنای حمل- نامیدند. کیف هاي بالنسیاگا در عین کامل و بی نقض بودن، هیچ لوگویی از این برند را روی خود ندارند. این امر سبب ظهور مجموعه های لباس، لوگوی تیم و بهبود کیف های بولینگ شد.

به طوری محبوبیت این کیف افزایش پیدا کرد که افرادی که بولینگ بازی می کردند به یک کیسه جهت حمل توپ های خود نیاز داشتند. بعد از آن و با ارائه مدل ها و جنس های مختلف از این نوع کیف تقریباً از سال ۱۹۸۰ رواج بیشتری پیدا کرد. نخستین تصوری که بعد از شنیدن کلمه کیف مجلسی در ذهن اغلب ما شکل میگیرد یک کیف چرم زنانه مجلسی مشکی بسیار براق از جنس ورنی با سگک طلایی است. البته چرمی که در ساخت کیفهای مجلسی استفاده میشود میتواند چرم نوبوک، جیر یا چرم براق با طرحهای ساده یا شلوغ باشد. گروه تولیدی کیف چرم فاخر به عنوان اولین فروشگاه آنلاین عرضه کننده محصولات چرمی طبیعی به قیمت تولیدی و بدون دخالت واسطه کلیه محصولات خود را که شامل انواع محصولات چرم طبیعی مردانه (کیف چرم مردانه) کیف چرم زنانه جدیدترین مدل های کیف اداری چرمی ، کیف پول چرم مردانه و کیف پول زنانه ، کیف دوشی اسپرت چرم دخترانه و پسرانه ، کیف دانشجویی چرم و کیف لپ تاپ چرمی ، کلاسور چرم ، فولدر چرمی و ارگانایزر چرم طبیعی و مصنوعی ، ست کیف و کمربند چرمی (کیف پول مردانه )کمربند چرم با ضمانت کمترین قیمت و بهترین کیفیت با امکان تکفروشی محصولات بقیمت عمده و به قیمت تولیدی بدون دخالت واسطه مستقیما از تولید کننده محصولات چرمی با امکان خرید آنلاین و همچنین خرید حضوری در خدمت هموطنان عزیز می باشد .