انواع مدل های کیف زنانه [مدل کیف زنانه اسپرت و مجلسی]

ترون لینک، کیف پول رسمی رمزارز ترون است. از مهمترین کیف پولهای موجود و معتبر برای نگهداری رمز ارز ترون میتوانیم به کیف پول ترون لینک، اتمیک والت و تراست والت اشاره کنیم. یکی دیگر از کیف پولهای موجود در بازار، اتمیک والت است. این کیف پول یکی از امنترین کیف پولهای موجود در بازار است. پس از موفقیت این کیف در آزمون استفاده کارکنان پست، طراحان و سازندگان به این فکر افتادند که آن را با طرحهای متنوع و اَشکال زیبا و جذاب وارد بازار مصرف نمایند که در این مسیر توانستند کیف رودوشی را وارد دنیای مد و مصرف نمایند و امروزه این کالا به وسیلهای ضروری و روزمره برای آقایان و خانمها تبدیل شده است. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول میتوانید وارد سایت دیجیکالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

اندام گلابیشکل: برای پایین تنهای که درشتتر از بالاتنه است (اصطلاحاً گلابی شکل) کیفهایی با سایز متوسط، رنگهای شاد، مفرح و متنوع با بندهای کوتاه که کیف را زیر آرنجتان قرار دهد، توجهها را از پایینتنهی شما جمع و به سمت بالاتنه معطوف میدارد. بد نیست بدانید کیفهایی که دارای بند بلند هستند و روی لگن قرار میگیرند، پایین تنهی شما را بزرگتر نشان میدهند. بدن ورزشکاری: برای خانمهایی که دارای اندامی زاویهدار و ورزشکاری هستند، کیفهای مدل هندسی مثل: مربع و مستطیل که زاویهای تند دارند پیشنهاد نمیگردد زیرا چهرهی خشنی از اندام به نمایش میگذارند. اما اگر تمایل دارید از کیفهای مجلسی سادهتر و کاربردیتر استفاده کنید، علیرغم اینکه همچنان جنس چرم و رنگ مشکی به شما پیشنهاد میشود، اما توصیه به استفاده از کیفهای مستطیل شکل، جنس رویه ساده، بدون طرح و مات، با سگکهای کوچک و تزئیناتی از جنس پارچه را نیز در نظر بگیرید. کیف های Furla که در تنوع بسیار زیادی از رنگ ها و سبک ها ساخته شده اند ، مکمل هر لباسی هستند.

برای نگهداری از هر رمزارزی نیاز به کیف پول داریم. هیکل سیبی: اگر در دستهی بانوان بالاتنه بزرگ با شانههای عریض قرار دارید، کیف دوشی مدل پستچی یا نوع دسته و بند بلند، برای اندام سیبی شکل شما مناسب است زیرا بزرگی سرشانهها را پوشش میدهد. لاغر اندام هستید! نگران نباشید، کیفی با طرحهای تزیینی فراوان، میتواند اندام شما را پُر و چاق نشان دهد. اگر جزو آن دسته از خانمها هستید که از شلوغی کیف کلافه و گله مندید، بهتر است به تعداد جیبهای کیف انتخابی توجه داشته باشید، اگر هم نیازی به حمل وسایل مختلف ندارید لازم نیست نگران تعداد جیبهای کیف باشید. اگر در آستانهی ورود به دههی پنجاه زندگی هستید و ضرورتی هم نمیبینید که وسایل زیادی را با خود حمل کنید، کیفهای ظریف مدل مجلسی و پاسپورتی راست کار شماست. در ادامه این مقاله راهنماییهای لازم برای خرید کیف دوربین را در اختیار شما قرار میدهیم.

اندازه این کیف ها و بسته به طرح و جنس آن ها برای خرید، پیاده روی و یا در طول سفر، برای اقلام کوچک روزانه مناسب است. زمانی که میخواهید در یک قرار دوستانه و خودمانی شرکت کنید و یا برای خرید کردن به بیرون از منزل می روید در این موقعیت به جای رسمی بودن باید به فکر راحتی و به اندازه کافی فضا داشتن کیف توجه کنید. بنابراین، داشتن یک کیف دوشی با طراحی جذاب و چرم میتواند شما را جذاب کند و در محافل مورد توجه قرار دهد. این نوع کیف که به عنوان یک کوله پشتی نیز شناخته شده است به دلیل طراحی و ساختار متفاوتی که دارد. برحسب این نیاز کیفها دوشی طوری طراحی و تولید شدند که پستچی بتواند علاوه بر انجام کارهای عمومی، نامهها و محمولهها را داخل آن قرار داده و با دستانی آزاد دوچرخه یا موتور سیکلت خود را به حرکت در آورد.