انواع لباس راحتی ترک

اسکوتر: اگر دوست دارید برای تفریح تابستانه فرزندتان اسکوتر تهیه کنید تا در پیک نیک هم با آن خوش بگذراند، اسکوتر گزینه خوبی است.قیمت اسکوترها از 50 هزار تومان شروع شده و به 200 هزار تومان میرسد. فوتبال دستی: این بازی هم یکی دیگر از آن بازیهایی است که پیک نیک آخر هفته را هیجانانگیز میکند. برای لباس های ورزش های تیمی مثل فوتبال یا ورزش های تیمی پرتحرک دیگر پلی استر گزینه مناسب تری است و برای فعالیت های عادی و روزمره و ورزش های کم تحرک تر ، تیشرت های نخی گزینه مناسبی می تواند باشد. فریز بی: یکی دیگر از بازیهایی که اصلا ویژه آخر هفته است، فریزبی است.

برای مثال از300 هزار تومان شروع شده و تا یک میلیون و 300 هزار تومان هم میرسند اما قابل حمل برای پیکنیک آخر هفته نیستند و به درد باغ و ویلا میخورند. تاپیش از سرد شدن هوا، خیلیها سبد پیکنیک را آماده کرده و ترجیح میدهندیک صبح تا عصر را در پارک جنگلی،کنار رودخانهها یا پارکها بگذرانند.اما این پیکنیکها بدون تحرک و ورزش خیلی نشاطآور نیستند. از آنجا که امکان تعریق در ورزش دو برابر می شود، انتخاب جنس مناسب لباس ورزشی برای پیشگیری از عرق سوز شدن و ابتلا به بیماری های قارچی پوستی اهمیت زیادی دارد. در این مقاله در مورد لباس ورزشی بیشتر توضیح می دهیم. پارچه هایی که بیش از حد سنگین باشند و از جنس پلی استر یا پنبه نباشند، در اثر عرق زیاد چسبناک شده و به پوست شما آسیب می رسانند و به زیر بغل شما چسبیده و منجر به ایجاد بوی بیشتر و خارش شدید در این نواحی می شود.

پس از هر فعالیت ورزشی که منجر به تعریق بدن میشود، باید شستشوی کامل لباس صورت بگیرد؛ زیرا لباسها اقدام به جذب عرق بدن میکنند و این امر سبب به وجود آمدن باکتری و قارچها میشود. از جمله برجسته ترین مورخان یعنی برنارد لوئیس ادعا می کند که ورزشی تیمی که امروزه می شناسیم در درجه اول از فرهنگ غربی آمده است. کسانی که تازه کار هستند یا اسکیت را برای بچههای کوچکتر خریداری می کنند،باید حتما اسکیت ساقدار بخرند تا هنگام بازی مچ پا نپیچیده و آسیب نبیند.» او ادامه میدهد:« بعضیها در مرحله اول آموزش برای فرزندشان اسکیتهایی تهیه میکنند که زیر آنها چهار چرخ وجود دارد. از آن طرف،بچههایی هم هستند که برای اولین بار اسکیت به پا میکنند و به همراه مربیشان اولین آموزشها برای یادگیری این ورزش را آغاز میکنند. در پارچه ملانژ 35درصد نخ پنبه و 65درصد نرخ پلیاستر به کار رفته است که به خاطر بیشتر بودن نخ مصنوعی در این پارچه به آن پارچه مصنوعی یا پارچه نایلونی نیز گفته میشود.

جنس نخی و یا پلی استر نشانه خوب یا بد بودن لباس ورزشی نیست. این گونه لباسهای ورزشی معمولا تحت عنوان لباس های آمادگی برای انجام تمرینات ورزشی تلقی می شوند و میتوانید به راحتی در خانه هم از آنها استفاده نمایید. برند آدیداس هم از ویژگی های خاصی برای تولید لباس های ورزشی استفاده می کند که از بین آن ها می توانیم به فناوری های ClimaCool و Climalite اشاره کنیم. لباس ورزشی جنس پلی استر که به جنس پلاستیک معروف است کاربرد های دیگری دارد. با مراجعه به فروشگاه نیلاتن به غیر از طرح و مدل باید نکات مهم زیر را نیز در نظر داشته باشید.