انتخاب لباس ورزشی مناسب

از طرفی احتیاج به تهیه ی پوشاک ورزشی مورد نظرتان در مدت کوتاهی دارید ولی به دلیل بی اعتمادی نسبت به اقدام برای خرید تعلل می کنید. ولی بهتر است اطلاعات جامعی هم درمورد انواع لباس های ورزشی متداول، که در همه فروشگاه ها و بازار های ورزشی پیدا می شود، به شما ورزشکاران عزیز بدهیم. در این صورت می توانید که بهترین ست های ورزشی را از این جا خریداری کنید. هنگامی که سرد است، کافی است یک جلیقه گرم را به لباس معمول بدنسازی خود اضافه کنید تا گرمای مورد نیاز را دریافت نمایید. چنانچه می خواهید یک ورزش مفرح متناسب با اهداف بدنسازی و تناسب اندام خود را تجربه کنید، بنابراین باید از لباس ورزشی مناسب هم استفاده کنید. از پودر یا مایع لباسشویی مخصوص لباسشویی استفاده کنید که مانع از زبر شدن پارچه لباس می شوند.

استفاده تاپهای چسبان و شلوارهای تنگ بهترین انتخاب برای این شکل از بدن است. در این روش باید در نور روز و با صورتی بدون هیچگونه آرایش مقابل آینه بایستید و یک کاغذ سفید را کنار صورت بگیرید اگر در این شرایط رنگ پوست صورت شما به زردی زد یعنی پوست گرمی دارید و اگر رنگ پوست شما متمایل به صورتی بود شما پوست سردی دارید. ۶- لباس ورزشی را چطور نگهداری کنیم؟ ۳- لباس ورزشی را چطور بپوشیم؟ ۴- لباس ورزشی را چطور بشوییم؟ مردان بهتر است از لباس های پنبه ای برای ورزش کردن استفاده نمایند چرا که حین فعالیت بدنی شدید بخش زیادی از عرق بدن را به خود جذب می کنند. رنگ ها در کنار هم دیگر هستند که می توانند بهترین و جذاب ترین استایل را برای شما ایجاد کنند. معمولا پارچههای این لباسها بر اثر شستوشو آسیب نمیبینند و بعد از سالها استفاده شکل خود را حفظ میکنند.

باید از پارچههای قابل شستوشو با مقاومت بالا تهیه شود. همانطور که قبلا هم تجربه کردید، لباسهای پنبهای به مرور زمان شکل خود را از دست میدهند و بعد از هر بار شستوشو شلتر میشوند. این نکته به این دلیل مهم است، که ورزشکاران باید به طور مرتب لباس خود را عوض کنند بنابراین مجبورهستند که به طور مرتب لباسس خود را بشویند. با آنکه جامعه هدف این برند، دوچرخه سواران است اما از داشتن چند دست از پوشاک. اگر قصد خرید لباس های ورزشی نایلونی یا شمعی و بادگیر را دارید، حتما انواعی از لباس ها را انتخاب کنید که یک آستر نخی داشته باشند. از آنجایی که به سرعت رطوبت را از خود عبور میدهد، و در لباس زیر و لباسهای کشی مورد استفاده قرار میگیرد، جنس اینگونه لباسها به گونهای است که حین خم شدن و انجام حرکات کششی بهخوبی از خود انعطاف نشان میدهند. برای اینکه لباس های ورزشی با چند بار شستشو شکل خود را از دست ندهند ، معمولا پنبه رابا الیاف پلی استر ترکیب می کنند.

راحتی زیره ی کفش همراه با دوام و استحکام بالای آن را می توان یکی از ویژگی های بسیار مهم آن تلقی کرد. پنبه رطوبت را به خود جذب میکند، اما اجازه تبخیر به آن نمیدهد. برخلاف لباسهای پنبهای، در این نوع از الیاف رطوبت نه تنها جذب پارچه نمیشود، بلکه از میان درزهای آن خارج میشود. شورت ورزشی شما باید ساختار شبکه ای داشته و رطوبت از آن خارج گردد . این دسته از خانمها باید لباسهای ورزشی را انتخاب کنند که بدن را از حالت مستطیل شکل خارج کند. بهتر است لباس را از برندهایی تهیه کنید که به طور تخصصی کار تولید لباس های ورزشی را انجام میدهند، نه برندهایی که در کنار تولید سایرلباسها، بخشی را هم برای لباس ورزشی اختصاص داده­اند. چرا که از هر سایز می توانید موجود است. تولید کننده های زیادی بخاطر استقامت بالا وبراق بودن و از همه مهمتر قیمت پایین، از پارچه های فلامنت در محصولات خودشان استفاده می کنند.